Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ér valamit, ha fehér kenyér...

Ér valamit, ha fehér kenyér helyett félbarnát eszem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha arra gondolsz,hogy a félbarnától lefogysz,akkor ki kell hogy ábrándítsalak,ez önmagában még nem okoz fogyást
2011. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegében semmit. Se fogyás, se más szempontból.
2011. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az segít, ha az eddig étkezésenként megevett kenyérmennyiséget a felére csökkented
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyiket eszed.
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...vagy ha elhagyod teljesen a kenyeret
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... deha elhagyja a kenyeret akkor ne egyen mást helyette mert akkor kb ugyan ott van.
2011. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bolti félbarnát, vagy amiben tudod hogy tényleg a fele barnaliszt? A bolti festékes.
2011. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha rozs kenyeret eszel, vagy teljes kiőrlésűt, azok nem emelik meg annyira a vércukor szintedet, lassabban szívódnak fel, tovább adnak energiát, nem segítik elő a cukorbetegség kialakulását, segít elkerülni az éhség rohamokat.

ezen kívül mindegy. jaa, amit írtam. vannak malátázott kenyerek, figyelni kell hogy csak barnára van színezve, vagy miből is van pontosan.

Aczél.

2011. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h ettől akarok fogyni :D és nem a festékes:)
2011. dec. 13. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!