Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? Olvassátok lent.

Ez normális? Olvassátok lent.

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok és 46 kg. (most fogytam, betegség miatt) Ez szerintetek kb. ideális? Mellem (75/b) és fenekem van. De kicsit túlzottan vékonynak érzem magam. Ha szerintetek híznom kéne, kb mennyit?
2011. dec. 6. 17:36
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez pont jó.
2011. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 171 cm vagyok és 50 kg. :/ TAvaly voltam 43 is, úgy sokkal jobban éreztem magam, dehát az tényleg nem volt normális. xD Ha nekem az 50 kb a normál, akkor neked a 46-49 szerintem... de kitudja :DDDD
2011. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha 14 éves vagy az alatt, akkor normál a testsúlyod, viszont ha 14 felett vagy, akkor soványnak számítasz. Ha 17 vagy a fölött vgay, akkor kórosan soványnak számítasz!!!! ( [link] szerint legalábbis)


Előző voltam... :D

2011. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem 50-52 lenne az ideális súlyod, amivel még nem lennél vékony, de nagyon jó formában lennél. Ha idősebb vagy (20-25 felett), akkor meg inkább 55.
2011. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!