Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit csináljak,...

Ez normális? Mit csináljak, hogy ne gondoljak ilyenekre?

Figyelt kérdés
Amikor bekajálok, többet eszek a kelleténél, folyton arra gondolok, hogy nincs értelme az életemnek, meg öngyilkos akarok lenni.. Ilyenkor mindenféle hülyeséget mondok, olyanokat, hogy bárcsak halálos beteg lennék meg sírok. Aztán meg másnap, amikor megint diétásan étkezek, teljesen életvidám vagyok, és arra gondolok, hogy hogy mondhattam ilyen hülyeségeket előző nap, mégiscsak szeretnék élni.. És ez folyton így van, mindig ez megy folyamatosan.Hízni sosem hízok ilyenkor, mégis az öngyilkosság jár a fejembe, mert azt gondolom, hogy teljesen tönkretettem mindent vagy nem tudom. Meg olyan is gyakran van, amikor sokat eszek, hogy úgy érzem, mintha el lennék hízva vagy 100kg-os lennék, pedig nem vagyok elhízva, 160cm/47kg vagyok, de mégis elhízottnak érzem magam, ha egy nap elengedem magam..Nem is annak örülnék a legjobban, ha leadnám azt a 2-3kg-ot, hanem annak, hogy néha, amikor elengedem magam, ne legyen bűntudatom, ne sírjak azért, mert ettem egy kis édességet, meg ne akarjak öngyilkos lenni..
2011. dec. 10. 17:34
 1/8 LadyLee ***** válasza:
Gondjaid vannak, menj el pszichológushoz, mielőbb nagyobb baj lesz belőle.
2011. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

nézegess itt 15-30 percet. sokkal jobb lesz.

[link]

2011. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éld az életed és örülj, hogy neked ez megadatott...
2011. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Izmael, te ne nézd meg a linket! te boldog és kiegyensúlyozott vagy.
2011. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi, nem kattintok rá:))) De mindig bánt, ha egy tini odáig jut főleg a súlya miatt, hogy butaságokkal van tele a feje....Tudod ebben az a szomorú, hogy én láttam szinte kilátástalan sorsú gyerekeket is, de a gondolkodásuk nem volt ilyen beteg...
2011. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

.. szomorú.. megoldási tippek?

a szüleiket nem lehet hipp-hopp megváltoztatni, ahogy a tanítóik sem tudnak jobban törődni a szerencsétlen lelkükkel. :(

2011. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, nincsenek tippjeim....valahol a társadalom nagy része beteg...sokat olvastam erről...
2011. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LadyLee ***** válasza:
Basszus Aczél, írhattál volna valami figyelmeztetést, mert nekem sem kellett volna megnéznem a linket, de sikerült megnyitnom...
2011. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!