Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Napi 50 percet elliptikus trénerezek, és 100 felülést, 150 hasprést csinálok már egy hónapja. Diétázni nem diétázok (néha egy kis csokit is eszek), reggelire gyümölcs, és próbálok mindig vizet inni. Ez előtt szinte semmit nem mozogtam. Most mégsem fogytam csak kb fél kilót...mi a baj?
2011. dec. 12. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet:

1. Ha fogyni szeretnél, akkor bármit is teszel, az étrenden mindenféle képpen változtatni kell. Az, hogy nem fogysz, azt jelenti, hogy több kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyit elégetsz.

2. A mozgás által zsírt vesztettél, de ugyanakkor izomtömeget is növeltél, és mivel az izom kisebb, de nehezebb a zsírnál, kilóban mérve elenyésző a különbség. Érdemes a centiket is mérni :)

3. Nem tudom mennyi súlyfelesleg van rajtad, ezért akár az is lehet a helyzet, hogy kevés rajtad a plusz kiló, aminek következtében lassú a fogyás. Míg egy 130 kilós emberről egy hét alatt akár 10 kiló is lemegy, addig egy 60 kilós emberkéről jó, ha 1 kiló lemászik egy hónap alatt.

2011. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisz85 ***** válasza:

Részben egyetértek az előttem szólóval.


Nem mérném magam centivel, a tükör legyen a kontroll egyébként a normális zsírból fogyás üteme 0,5-1kg / hét minúsz szóval ez nem rossz. Sőt!


A kajádban lesz a gond. A hasprés, és felüléstől nem fogsz zsírt bontani helyette vegyél súlyzót a kezedben, többet ér.

2011. dec. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, még csak most indult be a fogyás az utóbbi egy hétben, és minden héten le fogsz majd ezentúl adni 0,5-1 kg-t. Ki tudja :)
2011. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 13. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!