Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon dagadt vagyok? Sokan...

Nagyon dagadt vagyok? Sokan mondják nekem suliba a lányok hogy fogyjak le. :S

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 13. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha itt most 50 vadidegen azt mondja, hogy dekurv@jól nézel ki, akkor holnap bemész az iskolába, és elmondod, hogy "a gyakorikerdesek.hu-n azt mondtá, hogy nem is vagyok kövér bibibííííí!" ??????????

Az ember vagy meg van magával elégedve, vagy nincs... A megelégedés lehet valós, vagy csak önámítás, ezt mindenki tudja ha őszintén magába néz.

Ha tetszel magadnak, jó. Ha nem, akkor meg tegyél érte, hogy ez megváltozzon.

Mindenkinek nem lehet tetszeni, mindenkibe bele lehet kötni, mindenkit meg lehet sérteni...

2011. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak véleményt kértem :)
2011. dec. 13. 20:38
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem semmi gond az alakoddal, sok lány megirigyelné!!!
2011. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sokan elég hülyék, mert szerintem pont jól nézel ki. Nem is vagy az a csont vékony, de kövér se! :)


29/F

2011. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arra gondolt,hogy a suliban elmondja!Csak megerősítésre vagy cáfolatra várt,azért hogy léphessen.Ha itt is kövérnek tartják fogyókúrába kezd,ha meg azt mondják nem kövér,megnyugszik és lesz@rja mit mondanak a suliban!Szerintem nem kövér vagy,csak kissé "löttyedt"sajnos én is ilyen vagyok.Sportolni kell,és szép feszes leszel!Én is próbálkozok! :)
2011. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az alakod.
2011. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

> Nagyon dagadt vagyok?

Nem.

2011. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

számold ki a testtömeg indexed. ezen az oldalon még kalkulátor is van:

[link]

2011. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem nagyon, sőt, nem is vagy kövér, de van rajtad felesleg. szerintem inkább alakformálásra van szükséged, nem fogyókúrára.
2011. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj veled, de ha nem vagy elégedett, alakformálás, ahogy már ajánlották.

A suliban a lányok 80%-a anorexiás, hülye liba....nehogy beállj a sorba...:)

2011. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!