Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érzelemből eszem mindig bármi...

Érzelemből eszem mindig bármi történik, hogyan szabaduljak meg ettől már így is jelentős túlsúlyom van!?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán pszichológus?
2011. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már kívülről tudom mit kell ennem a fogyáshoz de nem telik el fél nap máris felrúgtam az egészet ! Nem ,nem az akaraterővel van baj mielőtt lehurrognátok !

Sokszor belekezdtem de feladtam mindig .. mindig ha boldog voltam ha szomorú lettem ha izgultam valami miatt ha éppen utaztunk ha stressz ért és még sorolhatnám ! Nem vagyok normális !

2011. nov. 30. 21:19
 3/8 anonim válasza:
ennek valami neve is van de nem jut eszembe :d amerikába ez súlyos betegség :( de nézz körül a neten hogy mi a neve ennek :D és keressél olyan orvost, pszihológust aki foglalkozik evvel :D
2011. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Krisz85 ***** válasza:

Ennek főleg lelki okai vannak, de a leginkább szerintem az, hogy nincs pozitív tapasztalatod, nekem is nehéz, amikor még anno én is csak edzegettem és behíztam, majd elhatározatam hogy az első diétámat megcsinálom, szépen kimérten étkezve, ahogy kell, abba is hagytam három hét után, aztán második alkalommal valahogy sikerült azt elérnem, hogy jelentősen csökkent a testzsír%om, és ez már elég erőt adott arra, hogy végképp ne adjam fel, az életem részévé vált a mozgás, és az egészséges életmód,


EGyébként megsúgom, hogy általában van egy bizonyos hormonális dolog is, amikor az emberre rátör a zabálhatnék, főleg szénhdirát, fagyi csoki, torta édes, sós stb, és ezt streszhelyetben fokozódik, most nem ugrik be ez a hormon, nos ezt elkerülednő két dolog:


-normális kiegyensúlyozott diétás étkezés, ami lehet finom is, pl ma diétás csirkepörköltöt ettem, na ez hogy lehet?

olivaolja, egy darab hagyma, fűszerek, víz, csirkemell filé, tengeri só, basmati rizzsel tálalva,

törekedni kell hogy változatosan kajálj és finom legyen a kaja még diétában is, persze betartva néhány alapszabályt,


- a másik a desszert "hamisító" tecnhikák,


hidd el menni fog az, hinni kell benne és az akarat


továbbá én utánnaolvasnék az elhízás káros következményeinek hosszú és rövid távon, érelmeszesedés, magas vérnyomás, agyvérzésre, rákra hajlam stb stb, elég rémisztő ahhoz hogy nekiállj edzeni és kajálni , ha változtatni akarsz, akkor vagy fokozatosan vagy egyik napról a másikra, Te ismered magad! én egyik napról a másikra kidobtam a kukába ami itthon volt: liszt, asztali só, cukor, helyette most már, zabphely, len és olivaolaj, csirkemell, stb megy, megéri, én a helyedben a testépítőktől tanulnék, mert ha valakik, hát ők tudnak 3% os testzsít produkálni maximális izomméret mellet (ez utóbbi nem vonatkozik rád!), de a női fitness forma versenyzőket is megnézheted, azok sem rosszak, )


és egy kis videó, ami engem anno erre az egyik napról a másikra elhatározáshomhoz vezetett



http://www.youtube.com/watch?v=NyB5Wm-IzTE

2011. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. dec. 1. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze simogassátok csak a buksiját egy akarat gyenge dagadtnak, hátha még tovább zabál és beledöglik.

Betegség, meg genetikai hajlam, hormonális gondok és a többi baromság az idióták hülyeségei. El kel határozni és végigcsinálni, ennyi a megoldás.

2011. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én bárkinek kiölöm az érzelmeit. magamon teszteltem, tökéletes.

amúgy pszichomókus, az kevésbé fájdalmas.

2011. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne fogja senki se a genetikára meg alelki bajokra! Szánalmas! Lusta, akaratgyenge, zabáló emberek híznak el! És tenni si csak ők tudnak.


Mondom ezt én, aki 90 kg, de 130-ról kezdtem.. És NE keress kifogásokat!

2011. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!