Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a hátamon lévő zsírpárnáktól?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok és a problémám,h a hátamra,a lapockák alatti részre is híztam!

Hátul a melltartó csodásan kettévágja az úszógumimat,nem valami esztétikus!

Szeretném eltüntetni,mert nagyon zavar.

bár tudom,h nincs lokális zsírégetés,de nem tudtok véletlenül néhány gyakorlatot,amivel mégis rásegíthetnék a dologra?

egyébként egészségesen étkezem és sportolok is,de onnan nem igazán akar eltűnni a zsír!

Segítsetek lécci!


2011. dec. 4. 12:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Tehát lenne kedves valaki hasznos választ is írni?

arra lennék kíváncsi,h esetleg súlyzós gyakorlatok segítenének-e eltüntetni onnan a felesleget?

(egyébként kb 8 kiló plusz még van rajtam!)

2011. dec. 7. 16:57
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon gyík vagy, kérdező.

Első körben talán kéne egy nagyobb melltartó - ami a hízásod mértékét követi.

Másodsorban: megkérdezted még egyszer ugyanazt. Edzeni kell, és igen, kell a súlyzós edzés is, de attól nem fog eltűnni a hájad - pláne nem onnan. Bringázz/fuss és diétázz mellette - ahogy ezt kábé négyszázmillió kérdésben - és válaszban leírták már.

Remélem úrihölgyeményednek megfelelt a válasz.

(szegény pasid, részvétem....)(moderáltasd ki nyugodtan ezt a választ is)

2011. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Krisz85 ***** válasza:
75%
Sajnos nincs, bármennyire szeretnél onnét fogyni nem fogsz tudni, a genetikai adottságaidat nem csaphatod be, nem játszhatod ki, diéta kell , súlyzós edzés, és aerob edzés heti 7x reggel éhgyomorrra, ha ezt megcsinálod el fogod érni a célod a gondosan rád szabott és megtervezett étrenddel, máskülönben halott ügy a dolog sajnos (bár csak azt írhatnám, hogy egyél bármit meg edz hátra hasra és jó lesz, de az emberi test nem így működik, sokan ezt nem értik és fogják fel, nem hajlandók elfogadni, ezek az emberek úgy is néznek ki sajnos............)
2011. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Krisz85 ***** válasza:
Jah még valamit, a diétád levégén fog eltűnni, ahol most sok van, ott fogod észrevenni leghamarabb a változást az elején, viszont mivel sok van, onnét tűnik el leghamarabb, mert területileg nem egyenletesen hízunk, viszont egyenletes mértékben fogyunk, ezért nincs olyan hogy valakinek kocka hasa van és hat méteres lógó tokája például.
2011. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Krisz85

Köszi a válaszokat,nagyon örülök ennek a ,,genetikai adottságnak"!:(

6-7 kilót már fogytam,de még kellene olyan 8 körül és akkor elégedett lennék magammal!

mint ahogy írtam diétázom,futok,biciklizem és ezzel nincs is problémám,elég jól bírom,de azok a zsírpárnák a hátamon!?gusztustalan!!!és alig akar eltűnni!

na mindegy akkor folytatom tovább ahogy írtad,remélem lesz majd eredménye!:)köszi mégegyszer!

2011. dec. 8. 10:03
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Persze genetika, nem te vagy lusta, zsírdisznó-teve, csak a genetikád rossz... Hagyjuk már az önámítást, ha megteszed amit kell akkor lefogysz, ha nem akkor meg maradsz zsíros, ennyi az egész. Azt meg, hogy diétázol meg egészségesen eszel sejtem mit jelent...
2011. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező: máskor ne fáradj a privát üzenetek írogatásával, úgy láthatná más is a való énedet.

Legalább a kocsi, amit kedvelsz, szép.

2011. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

,,Persze genetika, nem te vagy lusta, zsírdisznó-teve, csak a genetikád rossz... Hagyjuk már az önámítást, ha megteszed amit kell akkor lefogysz, ha nem akkor meg maradsz zsíros, ennyi az egész. Azt meg, hogy diétázol meg egészségesen eszel sejtem mit jelent..."


Nem hiszem,h a fejembe látsz és tisztában vagy azzal,h én mit értek egészséges étkezés alatt!egyébként elképesztő,h mennyi rossz indulat van bennetek!

2011. dec. 9. 12:11
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez meg itt a valós énem:

Privát üzenet Cyannak.


,,Te pedig egy idióta vagy,nem is értem miért fáradtál azzal,h válaszolj megint a kérdésemre!

főleg,h csodák csodájára tudtál hasznos választ is írni!

egyébként nem szorosak a melltartóim,a baj inkább az,h anélkül is látszik,h híztam a hátamra!

Másodszor:leírtam,h diétázom és hogy sportolok is,nem a semmittevéstől várom a csodát!de látom,h az értő olvasás még mindig nem a te asztalod!

Harmadszor pedig inkább te szorulsz sajnálatra,ugyanis ahelyett,h először írtál volna egy normális választ,inkább elkezdtél oltogatni,gondolom nincs ennél jobb dolgod!de ezzel csak magadat minősíted!

na mindegy,köszönöm a fáradozásodat,igazán leköteleztél!"

2011. dec. 9. 12:13
 10/20 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem,h a fejembe látsz és tisztában vagy azzal,h én mit értek egészséges étkezés alatt!egyébként elképesztő,h mennyi rossz indulat van bennetek!"

Bennem? Egyedül én próbáltam segíteni... De hogy értsed, ha nem fogysz rendesen, akkor nem jó az étrended és/vagy a sportolásod. Bonyolult dolgok ezek.

2011. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!