Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szívesen fogadok tanácsokat,...

Szívesen fogadok tanácsokat, hogy érjem el ezt az alakot és megköszönöm ha valaki követi a blogomat! Hogyan érjem ezt az alakot?

Figyelt kérdés

[link]

ma este teszek fel képet,hogy milyen most az alakom!


2011. dec. 16. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
nem koplalok,csak van egy komoly gyomor betegségem ami miatt januárig alig ehetek valamit,de utána összeállítom a normális étrendem...am most rakok fel képet (csak szar a fényképező)
2011. dec. 16. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:
és szerinted ilyen kevés kaja és főleg fehérje mellett vajon hogy fogsz ennyi edzést bírni?
2011. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a komoly edzést csak januárban kezdem...amíg nem ehetek rendesen addig csak itthon tornázok és hulahoppozok!
2011. dec. 16. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a kérdést tedd át a sport kategóriába
2011. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

te figyi már, én megnéztem, de nem tudok kommentelni hozzád... az alakod és a "célod" közt 1 alapvető különbség van: hogy ő barnább.

egyébként teljesen hasonlóak vagytok. azért látod őt másnak, mert izmosabb. de ha olyat akarsz elérni, akkor nem diétáznod kell, mert akkor inkább ilyen leszel: [link]


az izmosításhoz pedig éppen arra van szükséged, hogy sokat egyél, összetett szénhidrátot és rengeteg fehérjét, és megterhelő gyakorlatokat végezz.

kezdeném azzal, hogy az 1 csomag pufirizs az nem diéta, a tejberizs fahéjjal meg egyenesen vicc kategória, és hogy nem lehet úgy testet formálni (akár fogyni, akár izmosítani), hogy durr belelövök, hogy ezeket kéne ennem és attól majd jó lesz.

nem gúnyolódni akarok, de amit most csinálsz, azzal nemhogy eredményed nem lesz, hanem tönkre is teszed magadat... ha gondolod, írj e-mailt, megpróbálok segíteni neked, 3 hónap alatt leadtam 10 kilót és most már alakformálok, szóval kcal-ról, diétáról, izomépítésről van némi fogalmam.

2011. dec. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

délben reggelizel?

És mikor van a vacsora? Hajnali 1??

2011. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!