Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unalmas étrenddel mit kezdjek?...

Unalmas étrenddel mit kezdjek? 14L

Figyelt kérdés

14 /lány vagyok,az adataimat nem szeretném leírni,de van rajtam kb 25 kiló felesleg.

nagyon egyhangú,unalmas az étrendem..

reggeli: abonett(extrudált kenyér)4-5 db,kevés vajjal,csirkemellsonkával,zöldségekkel.

tízórai: egy alma,vagy egy-két mandarin..

ebéd: saláta.(paprika,paradicsom,uborka,saláta,és roston sütve csirkemell hozzá,van hogy leöntöm egy natur johgurttal.

uzsi: egy darab uborka pl,vagy paradicsom,azt úgy magába megeszem,vagy alma,néha üresen egy natúr joghurt.

vacsi: u.a. mint az ebéd.

és heti egyszer engedélyezek magamnak egy túrórudit,vagy valami hasonlót,és heti 5x egy órát tornázom bíró ica test(sz)építésre,és csak tiszta,mentes vizet iszom,meg zöld teát,édesítőszerrel.



mivel gyerek vagyok,nem igazán tudok bonyolult ételeket csinálni,nameg nemis nagyon ismerek fogyókúrásat.ötletekre lennék kiváncsi,mert ez igy már pár nap után is nagyon unalmas.a szüleim dolgoznak,nincs idejük főzni,ők is a munkahelyükön esznek,énmeg eddig sulimenzás voltam,és most magamnak készítem az ételt.lécci segítsetek,hogy kicsit változatosabb lehessen,de ne túl bonyolult,és hosszú időt igénylő.

előre is kösziiii:)


2011. dec. 18. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

drága ,attól hogy fogyózol,még bármit megehetsz,akár a kedvenc kajáidat is,

a lényeg,hogy mindegy mit eszel,mert ha keveset eszel,mindenhogy lefogsz fogyni,

barátnőm úgy mérte ki a reggeli/ebéd/vacsora adagját,hogy fogott egy üres bébiételes üveget,és amennyi étel abba belefért,na csak annyit evett meg reggel- ebédre-vacsira

2011. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggelire az extrudált kenyér helyett ehetsz barna pékárut is, illetve zabkását is.

Az ebédnél a csirkét fűszerezheted, illetve a salátákhoz sokféle egyéb öntet is készíthető a joghurton kívül olivaolajjal, ecettel, minimális mennyiség is elég hogy átjárja az íz.

A csirkét lehet borsozni, tárkonnyal vagy más zöldfűszerrel ízesíteni, rögtön más ízű, csirke helyett lehet halat is enni.

Lehet ebédre rántottát is csinálni, illetve én még sokat szoktam kísérletezni különféle zöldségekkel, megpárolom őket, vagy kevés olajjal, hagymával pörköltféleséget készítek belőle, esetleg levest.

Vacsira is ehetnél néha túrót a legkülönfélébb ízesítéssel, sósan vagy édesen, fűszerekkel, gyümölccsel, vagy rántottát.


A fogyókúrás kajában is sok variációs lehetőség van, ki kell őket tapasztalni, rengetegféle zöldség, gyümölcs, fűszer van, én akár két hétig tudnék minden nap mást enni.


Szerintem amúgy nagyon keveset eszel, ennél többet kellene.

2011. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, bármit ehetsz, de normális mennyiségben!

Én 20 kilót adtam le és mindent ettem, de pl. ha édességre vágytam, max. 1 kocka csoki volt, vagy egy szelet süti.

Ha rendesen mozogsz és nem tömöd magad halálra, akkor is fogyni fogsz!

2011. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tojásrántotta sok zöldséggel, tükörtojás csirkemellsonkára rásütve: vacsira, mivel sok fehérjét tartalmaznak

Csirkemell tekercs: a csirkemellbe belerakhatsz túrót,joghurtot, apróra vágott zöldségeket, tojást, fűszereket, majd a csirkemellet felgöngyölíted, mint a palacsintát, és kész! :)Ezt uzsonnára ajánlom.

A salátába rakhatsz rengetegféle zöldséget, kísérletezz! Pl. retek, kukorica, lilahagyma, kaliforniai paprika, borsó. Rakhatsz bele apróra vágott főtt tojást, halkonzervet, magvakat (dó, mogyoró, fenyőmag stb.), fűszerezheted is!

Tízóraira vagy uzsonnára ihatsz egy nagy pohár banánturmixot! 2-3 banán+tej, jól eltelít, és nagyon finom!

Alma kockákra vágva+natúr joghurt+fahéj összekeverve: tízóraira, uzsonnára

Gyümölcssaláta: vacsorára, tízóraira, uzsonnára

Pirítós: reggelire

Néha-néha megehetsz tízóraira agy uzsonnára 2 kocka csokit agy 1 vékony szelet sütit, hogy ne hiányold, de ez nem fogja elrontani a fogyókúrát!

Remélem segítettem! :) 15/L

2011. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

húú,köszönöm mindenkinek,hasznos volt:)

jöhetnek még ötletek:)

2011. dec. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!