Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha elkezdek...

SzBianka kérdése:

Miért van az hogy ha elkezdek fogyózni akkor ibkább hízok? Pedig keveset is eszek és mozgok is:S 73kg-rol 75kg lettem de a hasambol le ment 2cm 163cm 75kg L

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csinálsz. Mit eszel?
2011. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
huu hát mikor mit de keveset . mikor.felkelek akkor ugy kb próbálom kiszámolni hogy mennyit keszek fent és beosztom ugy az időt hogy 5x egyek. és mivel olyan 3 3és fél óránként eszek nem is éhezek ki annyirabugyhogy nem is kivánok sok ételt. de olyat szoktam enni pl. hogy egy korpás zsemlében egy közepes paradicsomnak a fele meg 40g trappista sajt ez ilyen szendvics 1 étkezés van hogy egy nap 2ilyet is eszek. vagy paradicsomos konzervbabot ami 100g ezt is 1korpás zsemlével vagy turmixot iszok tejjel ami direkt fogyókúrázóknak van. vagy néha egy étkezEs helyett egy kinder tejszeletet. hát ugy kb eddig ennyi mert 3napja kezdtem.
2011. dec. 6. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
3 napja fogyózol és kinder tejszeletet zabálsz és csodálod, hogy többet mutat a mérleg (nem mintha lehetne érdemi változást elérni 3 nap alatt)
2011. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kinder tejszeletet "zabálsz" az egy picit erős. de nem azt kérdeztem hogy uristen miért nem fogytam még 10kgot?! nem hiszem hogy 1kinder olyan sokat rontott volna mivel nem evés után ettem hanem helyette. de ha szépen leirtad volna hogy azt rosszul tetted vagy vmi az jobban esett volna. mièrt irsz ha nem segiteni akarsz?? leb@sz@st nem kérek köszi
2011. dec. 6. 13:19
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
A kinder szeletek átlagosan 130 kalóriát tartalmaznak, nem olyan nagy baj, ha egyuzsonnát azzal oldasz meg, bár tény, hogy pl. gyümölcs, joghurt egészségesebb lenne. 3 nap sajnos nagyon kevés ahhoz, hogy látható eredményed legyen, az is számít, hogy a ciklusod melyik részén jársz, mennyit ittál, ettél, mielőtt mérlegre álltál, mikor mérted magad stb. Várj legalább 1 hetet, mielőtt újra méred magad.
2011. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelme válaszodat nagyon aranyos vagy:) de En tudom hogy 3 nap alatt nem lesz változás a fogyásban de miért híztam? amugy tegnap este volt a 75 és most megmértem magam (bocsi) és 72őt muatott. áhh borzasztó... de amugy ez a paradicsomos szendvics ez jó? meg a konzerbab?
2011. dec. 6. 14:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt mindent eszel, csak azt nem amit kéne. Fehérjét. Hol van a tojás a hús a gomba...stb.stb.


Fehérje nélkül nem lehet jól fogyni?


Mondom még egyszer: fehérje.



hús, tojás, hús, hús, túró, túró, tojás, tojás, tej.

2011. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oké ez igy buli mert szeretem a húst is a túrót is a gombát is. de hogyan készítsem el?? jha sm csak csirkemell??
2011. dec. 6. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:

bárhogy elkészítheted.

azt meg most kísérleti eredményekkel igazoltan megtanulhatod, hogy az ember testtömege változik. akár napról napra, egy napon belül is, ingadozik.

tök jó, ha méregeted magad, én ezt soha nem csináltam (kimaradt az életemből) mert tudtam, hogy pl. evés után nehezebb leszek stb.


szóval húst, tojást hőkezeld. a gombát is. ezen kívül tök mindegy hogyan készíted el, hőkezeld és ízesítsd ahogyan szereted. ne tegyél hozzá kiló zsírt, mert az lehet fölöslegesen sok energia lenne, ami nem most kell, amikor éppen fogynál.

2011. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mutatott többet mert nem egy időben mérted magad. Én mindig reggel ruha nélkül reggeli előtt méretkezem.
2011. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!