Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A termogénikus zsírégetőket...

A termogénikus zsírégetőket miért csak 21 év felettiek szedhetik?

Figyelt kérdés
A korom 17 nem rég fogyasztottam el egy egész doboz Brutal Blade kapszulát semmi bajom nem volt tőlle most az Adipokill-t szedem. Miért csak 21 éves kor felett ajánlott a szedése ? Mi bajom lehet tőlle ? Aki ért az e félékhez meg kérném hogy segítsen. Köszönöm!
2011. dec. 19. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de valamennyit értek hozzá. 18 éves kor felett lehet fogyasztani elvileg, a 21 év az amerikai vonatkozásként maradt meg, mert ott ugye attól számít felnőtt kor. Egyébként pedig stimulánsokat tartalmaz és koffeint, ezek miatt nem ajánlják csak. Koffeinnek nincsen különösebb káros hatása, nagyon sokan fogyasszák magas mennyiségbe, csak ők kávé, energiaital és hasonló formában. Stimulánsokat pedig alapból nem szokták ajánlani míg fejlődik a szervezet, de igazából összességen szerintem semmi bajod nem lesz tőle, nem kell rászokni és kész, ha diéta végén lelassul az anyagcseréd és szeded 1-2 hónapig attól bajod nem lesz. Amit kerülni kell ebben a korban azok a hormontartalmú készítmények, mert azoktól tényleg komoly bajod lehet.
2011. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egen. gyerek nem koffeinezik. hogy milyen országban ki számít gyereknek, részlet kérdés. erre még 21 év van írva.. amcsi miatt.
2011. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!