Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már ismerős kérdés. Hogyan...

Már ismerős kérdés. Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Terhességem végén +19 kilóval mentem szülni. -4 kilóval jöttem haza és a következő 2 hétben még lejött 8 kiló víz. A fennmaradó 7 kilóból már 3 lejött (fogalmam sincs, hogy hogyan) és szeretnék még a fennmaradt 4től is megszabadulni. Az meg csak hab lenne a tortán, ha ennél több is lejönne. Jelenleg 78 kiló vagyok és nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.

Tudna nekem valaki olyan étrendet írni vagy edzéstervet, amit 4 hós baba mellett el tudok végezni?

Mit ehetek, mit nem? Milyen gyakorlatokat ajánlanátok?

Az ilyen natúr joghurtokat meg kefireket nem szeretem és a zabpehelytől is herótom van. Más esetleg?


2011. dec. 20. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugy sikerult lefogynom szules utan, hogy reggelire egyaltalan nem ettem semmit, neha megittam egy-ket pohar gyumolcslevet. Ebedre 11-12 ora korul keszitettem magamnak egy bagettbol szendvicset: neha sonkas-sajtos szendvics paradicsommal. uborkaval, salata levellel vagy tonhalas szendvics paprikaval, kukoricaval es sajtal vagy mozarellas szendvics paradicsommal es salata levellel.... Rengeteg valtozatot keszitettem minden nap valami mast. Ehez nem kellet fozni igy maradt idom magamra vagy a babara, amig aludt elkeszitettem es ha fel is ebredt mellette megedtem amig jatszodtunk a jatszoszonyegen. Delutan 4 orakor jott haza a ferjem igy volt egy kis segitseg aki elszorakoztatta a fiam es ezert estere csinaltam meleg kajat pl halrudat sutobe sutve parolt zoldsegekkel, csirkemelet grilleztem zoldsegekkel (a paromnak krumplit vagy rizst meg melle), szinten grillezett husit salataval. 6 orakor ettem. A ferjem meg megehezett este 9 korul o igy meg legyurt egy szendvicset. Neha elcsabutam es ettem ebed meg vacsora kozott egy jegkremet vagy egy kis csokit. Tornmaszni en nem tornasztam mert idom nem volt, de sokat setaltunk a babaval. En lefogytam igy 8 kilot 3 honap alatt.
2011. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggelizni kell, mert különben tönkreteszed a gyomrodat, rossz lesz a közérzeted és az immunrendszered is hazavágod.

A fogyás egyszerű matek. Több kalóriát kell elégetni, mint amennyit beviszel. Viszont nem vonhatod meg hirtelen a kalóriákat, mert a test "megijed", és elkezd raktározni. Tehát szép türelmesen, ahogy feljöttek a kilók, úgy kell őket leadni. Először a felesleges kalóriákat hagyd el, pl. ne vajazd meg a reggeli kenyered, ne igyál gyümölcslét (cukros az összes dobozos), se kólát, csak tiszta vizet, esetleg feldobhatod plusszal. A teába, kávéba egyre kevesebb cukrot, majd édesítőszert tegyél. Ebédkor a hús mellé tegyél zöldséget, pl. salátát, uborkát, és később a krumpli, rizs köretet teljesen el is hagyhatod, salátára cserélve az egészet. Délután rágcsálj almát, répát, ami jót tesz az agyműködésnek is. Este 8-kor is lehet enni, nem attól fogsz fogyni, ha 6 után már nem eszel. Minden nap mozogj, egy 20 perces torna alapgyakorlatokkal tökéletes kezdésnek! (Fekvőtámasz, guggolás, lábemelés, kis kézisúlyzók - felülést DIREKT nem írtam!)

A lényeg, hogy ne vond meg egyből a kalóriákat, mert egy kisbaba nagyon fárasztó tud lenni, és ha még az energiát is megvonod magadtól, hamar megunod és feladod az egészet! FOKOZATOSSÁG!

2011. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!