Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kukorica az hizlal? Szokták...

A kukorica az hizlal? Szokták mondani, hogy a disznokat is ezzel hizlaljuk. Szerintem hülyeség de nem tudom gondoltam megkérdezem.

Figyelt kérdés
Kis konzervel ha mindennap ennék vagy 1héten 2-3szor az gond? Ja és ha már ezt kérdeztem akkor azis érdekelne hogy a "csöves" kukorica hizlal-e??
2009. máj. 18. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Minden nap egy konzerv attól biza' szép nagy DEZSNYAJ leszel egy-két hónapon belül, főleg ha kis majonézest is tolsz hozzá! A csöves kukorica miben különbözik a konzerv kukoricától - gondolkozz!


Amúgy persze ehetsz hiszen az a cél hogy jól érezd magad, csak fogyást ne várj a kukurujcától.

2009. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Bizony azzal hízlalják a disznókat mert mi is azt szoktunk neki adni meg persze mást is de ez beletartozik a fő étkezésükbe.
2009. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a DIZSNÓKNAK jó, akkor neked is, nem?

A csöves egyébként nem, a konzerv meg közepesen!

2009. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Négy hónap alatt lefogytam 40 kilót, és ettem kukoricát is, persze nem túl sokat, és főleg mexikói zöldségkeverékben. Ez az egyik kedvenc gabonafélém.


Mellesleg 2 rész teljes kiőrlésű rozslisztból, 1 rész kukoricalisztből és 1 rész finom búzalisztből nagyon finom kenyeret tudok sütni...

2009. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hogyan fogytál 40 kg-t, négy hónap alatt?
2009. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Meglepő, de 10 deka csak 131 kalória, tehát mérsékelten lehet fogyasztani belőle.
2009. máj. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Keményítőnapon lehet enni,de csak mértékkel mert tényleg hízlal!
2009. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Keményítőnapon lehet enni kukoricát,de csak mértékkel mert tényleg hízlal!
2009. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
A konzerv kukorica hízlalóbb mint a sima csőves,mert mivel konzerv ezért raknak hozzá tartósítót meg cukrot is meg még kitudja mi a fenét......
2009. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!