Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A savgyilkos dermionológia...

A savgyilkos dermionológia módszerről írjatok véleményeket? Arra gondolok amikor egy vákumzsákba raknak és 30 perc után már centiméterekben mérhető az eredmény. Ionizációs eljárás.

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ez megint valami új és drága eljárás ami csak a pénztárcádat vékonyítja.

A neve alapján nekem ez a véleményem.

Én maradok a jóöreg diéta+sport párosnál az bejött.

2009. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez első hallásra egy kamumódszernek tűnik, ahol tudományosnak látszó, értehetelen szavakkal nyomják tele a szöveget, de amúgy csak az ember kifosztására játszanak. Írd be gugliba azt a szót, h "dermionológia", és hamar kiderül, hogy szánílamasan kevés találat van rá, sztem ilyen szó hivatalosan nem is létezik...
2009. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a módszerek (szaunaöv, folpack, vákuum és nem vákuumos kütyü....) mind a vízzel játszanak. Igen, megoldható, hogy nagy mennyiségű vizet veszíts és ezzel a kezelés után akár több centiméterrel kevesebb legyél. Ez a hatalmas hatás egészen az első pohár vízig tart, amikoris a szervezet szépen visszarakja a vizet a sejtekbe, mert azoknak szükségük van rá.

Ennek semmi értelme.

2009. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is így működik a dolog hogy a szervezet vizet veszít és nem zsírt akkor mindegy ha beveszel egypárszem vízhajtót vagy elmész szaunába ugyan az az eredmény lesz,de jelentősen kevesebb pénzér ,mert ahogy én hallottam ilyen kezelésekér kemény százasokat is elkérnek...
2009. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!