Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 éves férfi comb, has,...

30 éves férfi comb, has, fenék fogyás-edzés?

Figyelt kérdés
Hozzáértők segítségét szeretném kérni.30 éves férfi vagyok 186 cm,87 kg. Az elmúlt 4-5 évben szinte semmit nem mozogtam. Korábban intenzíven kerékpároztam, ennek eredménye, hogy combom, fenekem jelentős izomzatot szedett fel. A konkrét gondom a következő: Az izmosabb combra (belsőcombjaim összeérnek, a feleslegtől), fenékre rakodott azóta jelentős zsír, elsősorban ettől szeretnék megszabadulni. A felsőtestemen szinte minimális a felesleg, egy kevés has tájékon, ill. derék-vese magasságában „kézbemarkolható” zsírszövet. Bringám újra előkerült, tekerek intenzíven de súlycsökkenést nem tapasztaltam. Lábra további izmosodást szeretném elkerülni, a cél egy 8-10 kg-os fogyás, főként a kérdéses területekről. Alkatom egyébként „nőies”, szélesebb csípő, vékony derék, szélesebb vállak, a problémás területek is hasonlóak, mint a hölgyeknél, ebből kifolyólag arra gondoltam talán bringa helyett „női tornát” kéne végeznem vmi diéta kíséretében? Tanács, hozzászólás?
2011. dec. 23. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
úristen. gyúrjál, öcsi
2011. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, tudom, hogy sz4r világot élünk, de ennyire ne zuhanj össze, női tornát akarsz végezni? Valahogy nincs előttem a kép, ahogy egy 30éves férfi otthon Rubint Réka dvd-re tornázik.

Inkább állíts össze egy normális diétát (nem ilyen almanap, meg ilyen baromságok) és kezdj el heti 3-6 alkalommal valami aerob mozgást végezni (lehet bicikli, futás vagy bármi). Nyugodtan biciklizhetsz is, ha azt szereted, ha diétázol akkor nem fog izmosodni a lábod úgysem. Emellett még súlyzóst edzést is kéne végezni és akkor jó lesz. Nem tudom mennyi szabadidőn van, neked kell összeállítani.

2011. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

akkor helyi zsírégető.. vagy kapszula..

napi egy bicaj .. vagy egy futás ezekkel együtt... és perfetto xd tényleg :)

2012. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!