Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek kedve együtt...

Van valakinek kedve együtt fogyózni? :-)

Figyelt kérdés
Én 10-15 kilótól szeretnék megszabadulni. Mindegy, hogy mikorra, csak tűnjön el :) Arra gondoltam, hogy megírjuk egymásnak ki hogy halad, meg tartjuk egymásban a lelket, ilyenek :) Van kedve valakinek?
2011. dec. 25. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim válasza:
Noémi szerintem a facebookon zárt csoport jobb lenne mint itt :$ ßogi
2011. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
elsö vagyok és az egyetlen Férfi ezek szerint :D FB csoport jó lesz,ki késziti el?Kit kell bejelölni?Legyen zárt és rejtett ha már meglesz :)
2011. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:

Én símán felvállalom,tehát jó ötlet a csoport.

Anna

2011. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:

Úgy látom, most így nézünk ki:

Mmiray, Anna, Zsuzsa, Dóri, Rita, Réka, Bogi, Egyetlen Férfi (nem írt nevet) Noémi.

Anna! Szerintem csinálj egy zárt csoportot, aztán majd meglátjuk, hányan leszünk végül is.

Én nem tudom, hogy működik a zárt csoport, és hogy lehet csatlakozni, írd meg légyszi!

Zsuzsa

2011. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, rosszul néztem, Noémi vállalta a csoport létrehozását. De mindegy is, ha valaki megcsinálta, írjon ide, és hogy hogyan működik.

Zsuzsa

2011. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
A csoport lenne szerintem is a legjobb megoldás :) De nem igazán tudom, hogyan működik. Asszem be kell jelölni hozzá egymást, ugye? :)
2011. dec. 26. 12:17
 27/62 anonim ***** válasza:

Hát a csoportokhoz sajnos nem értek de itt egy kedves csajszi, Noémi ő vállalta hogy csinál:)

Anna

2011. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:

Noémi vagyok :)

Na, akkor írjátok meg priviben a neveteket és lakhelyet, bejelöllek titeket :)

A csoportot pedig ma megcsinálom.

Ha valakinek gyakori neve van pl: Nagy Balázs vagy ilyesmi, írja már le ,hogy milyen képe van kint. Ha nem találom meg,akkor visszaírom az enyémet , mivel nekem nem gyakori, ugyanolyan nincs is, csak hasonló :)

Bocsánat,hogy csak most írok egyébként,de délután vagyok inkább gépnél vagy este.

Ma még leszek 8 után is ;)

2011. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Ismét Noémi, megcsináltam a csoportot,ha egyszerűbb megadom én a nevem és jelöljetek be, mert csak miután visszaigazoltatok tudlak "berakni" a csoportba.

Titkosra csináltam, csak a tagok látják, tudnak behelyezni képeket, bejegyzéseket készíteni.

Puszi: Noncsi :)

2011. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Moncsi vagyok és én is szeretnék csatlakozni a csoporthoz,ha még lehet.

Nekem legalább 30 kg.-ot kell leadnom.

2011. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!