Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek Edzés előtt, után?

Mit egyek Edzés előtt, után?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

17/f vagyok 190 centi magas és 92 kiló.

Szeretnék lefogyni kb. 80 kilóra, ugyanis a vendéglátásban szeretnék dolgozni, mint pincér, és oda nem jó, ha kerek vagyok.

Heti 5X járok komoly kosáredzésre, csak rosszul kajáltam, ezért nem fogytam. Mivel van konditermünk, és nyertem pénzt tippmixxen(-> tudok rendes kaját venni), eldöntöttem, hogy a következő hónapokat megnyomom, és új testet öltök a nyárra. :)


Csak nem tudom, hogy mit egyek. Persze vannak ötleteim, de nem vagyok ebben járatos, ezért kérném a segítségeteket.

Én a reggeli, tízórait, vacsorát megoldanám egy cukormentes győri jóreggelt + sima joghurttal. Bevásárolnék egy hónapra előre,és mindennap ezt enném.

Szerintetek ?

+: milyen gyümölcsöt lehet enni a szálkásítás alatt ?


Köszi a segítséget ! :)


2011. dec. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
előtte ch, pl gyümölcs, utána fehérje, pl csirkemell, tojás, sovány túró, natúr joghurt, hal.
2011. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

reggeli-zabpehely+túró+olajos mag

tzórai főtt tojás+ sovány sajt-pl mozzarella+párolt zöldség-lencse, borsó, bab, répa

ebéd párolt hal, sovány hús-főleg csirke, pulyka, heti szinten mehet sovány sertés, marha, főtt tojás+rizs+saláta-paradicsom, paprika, uborka, hagyma, saláta, cékla, sült tök, borsó

uzsonna céklás-almás túrókrém

vacsora hús, hal, tojás, túró+zöldség

edzés elött banán, szőlő, narancs, körte

edzés után fehérjeturmix, sonka, csirke, hal, tojás, sovány sajt, túró, cottage cheese+zöldség

2011. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!