Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csoki, édesség, süti mindenk...

A csoki, édesség, süti mindenképpen lerakódik zsír formájában?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha "lemozgom" azt a kalóriabevitelt,amennyit ezekkel bevittem, akkor is növekedik a testzsír,még ha minimálisan is, mert a cukor rögtön megy zsírba?Vagy a mozgással semlegessé tehetem úgymond ezt a sok rosszat?:S


Mert ma kb.600-700kcal-nyi édességet(csokit,cukros sütit,tortát) bekajoltam, és "jóvá szeretném tenni" mozgással,amennyiben lehetséges.(természetesen ezeken kívül rendesen is ettem)Szóval ezek nem rakódnak le rögtön zsírként? Mit tehetnék?Ez már a 3.nap,hogy csoki/édesség zaba jön rám.


2011. dec. 27. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Bocsi,hogy nem választ adok de engem is érdekelnének a válaszok a kérdéseidre,nekem ez a 4. napom és én 5 kilót híztam :( én update-s ételeket szoktam rendelni azt ebédeltem és péntek este amikor megmértem magam 60 kiló voltam,ma este 65 ez nagyon elszomorító,jó lenne szilveszterre újra 60kilónak lenni.
2011. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kalória az kalória. Ilyen szempontból mindegy hogy cukor vagy fehérje. Ha többet viszel be hízol,ha kevesebbet akkor fogysz.


Utolsónak,

Felejtsd el az update kajákat,hacsak nem vagy 100kiló felett!!! Rengeteg kalória van bennük,mert nagyon zsírosan főznek!

2011. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!