Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagosan kb. hány nap kemény...

Átlagosan kb. hány nap kemény zabálás és nem mozgás után híznak el a mai (kb.30 éves) nők?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyi zabálós (csoki, cukor, liszt stb.) nap után híznak meg kilókat az emberek?


Karácsony ideje alatt hány kiló tud feljönni (hány jött fel nektek?) illetve mennyi idő alatt lehet ezt leadni?


Egy sportember, aki viszonylag normálisan eszik és mozog az mennyi idő alatt áll vissza a rendes súlyára egy ilyen karácsonyi dömping után?


Írjatok tapasztalatokat!


Köszi!


2011. dec. 27. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elhizáshoz NEM kellenek zabálós napok, elég naponta csak 50 kcal plusszt megenni. Már egy év alatt látványos "eredményt" lehet elérni vele.


Németországban van egy mondás, hogy nem karácsony és újév között hizik meg valaki, hanem újév és karácsony között.

2011. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Én a teától szedtem fel például pár kilót.Nem is gondoltam volna,de napi ~1 liter tea cukrozva 2 kilót is eredményezhet 1 hónap alatt,érdemes az ilyen apróságokra odafigyelni épp ezért.Előtte ásványvizet ittam csak anyagi megfontolásból váltottam teára,de hamar vissza is vettem az ízesítéséből:) A csapvízre lenne a legideálisabb ráállni,ha nem nyomnák tele klórral,fluorral meg hasonló "hasznos" kiegészítőkkel. A rendes súlyra való visszaállás legalább 2 hónap komoly edzés ára,attól függően persze hogy mennyi felesleg jött fel azt megelőzően.28/f
2011. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!