Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy a...

Mit kell tennem, hogy a szobabiciklitől ne vastagodjon a lábam?

Figyelt kérdés
A bevitt fehérjemennyiségén múlik? Amúgy tegnap 2 és fél órát tekertem(lement közben 3 sorozat részxd) és most úgy a fenekem, hogy nem tudok ráülni, de a lábam úgy semmi..kár:D
2011. dec. 29. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
és a pihenéstől, és a bevitt összes tápanyagoktól. tekeréstől amúgy nagyon lassan épül izom, a munka miatt növekedhetnek azonban a glikogén raktárak, ezt nem nagyon kerülheted el. bár kevés étkezéssel, fogyás közben ez minimális, de észrevehető lesz, hogy edzel.
2011. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fogyni, de zsíros vagyok, szeretnék olyan szép izmos lenni, de nem "nagyobb"..:D Köszönöm:)
2011. dec. 29. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

nem leszel izmos, előbb talál meg a rézfa.szú hóbagoly :)

egyél kevesebbet, főleg szénhidrátokból (körítés: krumpli, kenyér..) és eddz kitartóan. többi izmodat is dolgoztasd meg.

2011. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha zsíros vagy, diétázz. Ha izmot akarsz építeni, sok fehérje, edzés. Jelzem a kettő nem megy együtt. Vagy diéta vagy izmosodás. És hidd el, nem leszel nagyobb, ha az izomnövelés ilyen könnyen menne mindenki 2 edzéstől kibikásodna....:) Én is edzek egy ideje, és egyáltalán nem látszik durván, sőt.
2011. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok és 46 kg, olyan sokat szenvedtem érte és már annyira boldog voltam hogy végre vége a fogyókúrának..:(
2011. dec. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!