Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az igazság és mit kell...

Mi az igazság és mit kell csinálni hogy vékonyodjon a combom és ne vastagodjon?

Figyelt kérdés
Sokat látom hogy a futástól biciklitől izmosodik vastagszik a láb.valaki aztirjahogy megfelelö étrend mellet plus futás vékonyodik.Akkor most miaz igaz?Hogy kell futni mien tempóba mennyit hogy ne vastagodjon a láb?És mien étrend kell ahoz hogy zsirt égessek és ne izmosodjan és vastagodjak?vagy ti mit ajánlotok?Minden érdekel tapasztalat akármi.
2008. aug. 16. 13:14
 1/1 anonim válasza:

Hmm, ez nekem is volt problémám. Javaslatom hogy aerob jellegű edzést csinálj, én pl hastánc-fittnesseltem és taposógépeztem, de a megfelelő, lassú tempójú kocogás is jól formálja a feneket és a combot! Ha fogyni akarsz, nem pedig izmosodni, elsősorban a szívedet dolgoztasd meg, ne az izmaid. Minden esetre kiegészítésképp egy-két földön végezhető gyakorlatot nyugodtan csinálhatsz szerintem combra, de inkább azt érezd hogy ég a combod, ne pedig azt, hogy megfeszülnek benne az izmok.


Javaslom ezt az oldalt: [link]

2008. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!