Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már undorodom magamtól,...

Már undorodom magamtól, bármit csinálok, nem tudok lefogyni. (? )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 158 cm, és 55 és fél kiló. 49 kg voltam. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni... Bármit csinálok, nem megy le a pocakom, ami egyre csak növekszik, emellett nő a fenekem és a combom is.(a melleim természetesen nem -.-") Zumbázok, jógázok, kickbox fitnessezek (emellett ha jó az idő, biciklizek és futok-főleg tavasszal, nyáron és kora ősszel, az olyankor minimum 6-7 km kétnaponta) Ma ezeket ettem: reggelire két kicsi szelet teljes kiőrlésű, nagyon magos barna kenyeret, sonkával és 1 főtt tojással, ebédre halat kukoricás rizzsel, uzsonnára gyümit (mandarint és citromot), vacsorára 1 pár pici virslit mustárral, kenyér nélkül. Emellett csak facsart gyümileveket iszom és ásványvizet... Már nincs ötletem... A vérképem normális, de kicsit vashiányos vagyok.
2011. dec. 29. 21:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
én is a bőröm miatt szedtem,de mikor abbahagytam, nem jöttek vissza a pattanások.Próbáld meg!
2011. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

egyél kevesebbet

ami nem egészséges.

vagy ne bszd szét magad hormonokkal 17 évesen, amíg még fejlődésben vagy

ez a legjobb ötletem:D

2011. dec. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a kérdésedben nem tartottad volna fontosnak, akkor nem is közölted volna, hogy miért is szedsz fogamzásgátlót. Erről ennyit....

A képzavar nálad van.

És ha odáig jutottál, hogy undorodsz magadtól annak talán oka van nem??

A tény, az tény..ezen nincs mit megsértődni.

Ha csak annyit írtál volna, hogy fogamzásgátlót szedsz...szerintem más válaszokat kaptál volna. TE írtál olyan dolgokat le, amik VALÓJÁBAN a TE magánügyeid..nem????

Akkor meg miért itt sírsz???

2011. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megrémiszteni ,de én 30kilót szedtem fel amióta fogamzásgátlót szedtem. Mikor abbahagytam nem híztam tovább,de nem is mentek le maguktól a kilók,keservesen meg kellett küzdenem érte hogy lemenjen az összes felesleg :/


Persze,jó dolog a fogamzásgátló ugye szép tőle a bőr,kevesebb a menstruáció,fájdalommentesebb, csúsztatni is lehet a mensit ha akarod,na meg persze kényelmes fogamzásgátlási módszer.

De ha nem akarsz lemondani róla írass fel egy másikat,hátha azzal nem lesz gond. Bár a jobbak azok általában jóval drágábbak is :(

2011. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8000 ft a gyógyszim egy adagja.. betegségre szedem kötelezően ! Lassan 1 éve. Jönnek fel a kg. ráadásul látszatra több jött fel mint súlyban. Az orvosom azt mondja nem ír fel mást. Fogyni nem tudok, sehogyse.. se kevesebb evéssel se sehogy.. csakis a gyógyszer abba hagyásától lehetséges ! :) Nekem azt nem lehet, pedig hidd el tenném, pedig van pasim is.
2011. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!