Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már undorodom magamtól,...

Már undorodom magamtól, bármit csinálok, nem tudok lefogyni. (? )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 158 cm, és 55 és fél kiló. 49 kg voltam. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni... Bármit csinálok, nem megy le a pocakom, ami egyre csak növekszik, emellett nő a fenekem és a combom is.(a melleim természetesen nem -.-") Zumbázok, jógázok, kickbox fitnessezek (emellett ha jó az idő, biciklizek és futok-főleg tavasszal, nyáron és kora ősszel, az olyankor minimum 6-7 km kétnaponta) Ma ezeket ettem: reggelire két kicsi szelet teljes kiőrlésű, nagyon magos barna kenyeret, sonkával és 1 főtt tojással, ebédre halat kukoricás rizzsel, uzsonnára gyümit (mandarint és citromot), vacsorára 1 pár pici virslit mustárral, kenyér nélkül. Emellett csak facsart gyümileveket iszom és ásványvizet... Már nincs ötletem... A vérképem normális, de kicsit vashiányos vagyok.
2011. dec. 29. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a fogamzásgátlót, rögtön le fog menni a súly.
2011. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
-.- Erre magamtól is rájöttem, de nem lehet. a Bőröm miatt, és barátom miatt is szednek kell.
2011. dec. 29. 21:40
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval... sok volt benne a hiba :D Bőröm miatt és barátom miatt is szednem kell. :)
2011. dec. 29. 21:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz,kapsz biztos masikat,ami jobban megfelel,es nem hizol töle.
2011. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Hogy a bőröd miatt szedned kell az furcsa...de hallottam már hasonlót. Helyes étkezéssel gyönyörű bőröd lehetne...

Hogy a barátod miatt szedned kell ez nálam kiverte a biztosítékot...ne haragudj.


De valóban az a legjobb, ha visszamész a dokihoz és valami más megoldást kerestek... bár 17 évesen elkezdeni fogamzásgátlót szedni...ez számomra durva.

2011. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megmondod az orvosnak, hogy milyen tüneteid lettek, ad majd másfajta gyógyszert.
2011. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kell? :D főleg 17 évesen -.-' Biztos a pasid nem akar gumit húzni, mert pfuj, inkább tömd magadat hormonnal. (Nem vagyok a tabletta ellen, de egy minimum 20 éves korhatárt meghatároznék)
2011. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amúgy kajálj kevesebbet - mennyiségre -, de normálisan - ez a kaja úgy-ahogy jó.

És sport-sport-sport. Én viszont viszamennék a dokihoz, h ez van, írjon fel mást, v ne szedj fog.gátlót, kicsi vagy még hozzá.

2011. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt még páran elkezdenének felháborodni az agyukban furcsa módon képződött torz agyszüleményeiktől, elmondanám, hogy nem, semmi baja a gumival. A kérdés pedig nem erről szólt.
2011. dec. 29. 23:03
 10/15 anonim ***** válasza:
De a kérdés erről szól, mivel a fogamzásgátló miatt nem tudsz fogyni!
2011. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!