Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A spartacus edzésterv jó...

A spartacus edzésterv jó lehet fogyásra/izmosodásra?

Figyelt kérdés

Gondolom a kettő közt az étrend a különbség mármint hogy, fogysz vagy izmosodsz:D Aki nem ismerné itt egy link:

[link]


2011. dec. 30. 11:33
 1/5 bix ***** válasza:

attól függ mennyi a cél. értelem szerűen nem fogsz ezzel olyan izomzatot annyi idő alatt kialakítani mint teremben, és diétával összekötve is én simán mögécsapnék 3 futós napot.


a képen a srác nem ettől lett ekkora, alap dolgokra jó lehet izomépítés szempontjából, de teremben fél, negyed ennyi idő alatt érsz el ennél többet.


ha nincs más egy darabig lehet vele játszani, de hosszútávon (1 év kb) felejtős magában

2011. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. kis súlyzókkal dolgozik, néhány gyakorlatot lehetne nagyobb súlyokkal is.

2. ezt leszámítva sima saját súlyos edzés, én bárkinek inkább keményebbet ajánlanék! lehetne bele vinni nagy ellenállású erőgyakorlatokat is, mint 1kezes fekvő, 1lábas guggolás.

2011. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát 13 éves vagyok szóval a terem kilőve.Izom egyáltalán nincs rajtam,inkább csak egy kis háj, de még így is egy vonalban van a hasam a mellkasommal.Ezért szeretném ezt csinálni.Futást természetesen teszek mellé,főleg ha edzésre járok :)
2011. dec. 30. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
azért a hagyományos: fekvőtámasz különböző tartással, hasizom edzés, hátizom edzés, guggolás-kitörés edzések még mindig szuper felkészítő és szinten tartó gyakorlatok.
2011. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimmm válasza:
Én 1 hónapja csinálom.Megfelelő súlyokkal és egy kis fehérjével megspékelve nagyon jó edzés.A futás mellette viszont kötelező.
2012. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!