Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fog január 1. -én belekezde...

Ki fog január 1. -én belekezdeni fogyókúrába?

Figyelt kérdés
Nekem az újévi fogadalmam, hogy lefogyok, gondolom mások is vannak ezzel így. Gondoltam együtt könnyebb, lehetne egy blogot indítani közösen így támogathatnánk egymást és, így könnyebb mivel, ha elbukik valaki akkor mindenki előtt beég az akaratgyengeségével. :) Szóval aki komolyan gondolja az csatlakozhat hozzám, blogot csak akkor indítok és hívok meg embereket, ha akar valaki csatlakozni.
2011. dec. 31. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én holnap kezdem a diétámat a Lifetilt blog szerint, gondolom ismered. Számomra az a legmegbízhatóbb, leghitelesebb diéta. Tényleg mutat fel eredményeket, érzem, nekem is menni fog. Pont most vettem ki a csirkemellet a mélyhűtőből holnapra. :)


Sok sikert!

2011. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én:)

14/l

175/95

35 kg-t szeretnék leadni 2012 végére.

2011. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk van egy csoportunk, mi is január 1-től kezdünk. ha gondolod, csatlakozz : http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__24..


Mindenkit szeretettel várunk. :) A kommentekben le van írva, hogy kell jelentkezni :)

2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szia! Páran már öszegyũltünk itt Gyk-n, és egy lány csinált a Facebookon egy csoportot, holnap kezdjük a fogyit, és még ma lehet jelentkezni. Ha te is szeretnél csatlakozni, írd meg nekem priviben a nevedet és hogy milyen képed van fb-on, és beraklak a csoportba! :)
2011. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnaptól kezdem újra.


Életmódot váltottam 2010 novemberében, fogytam is, de most az utóbbi 3-4 hónapban nagyon elengedtem magam :( Holnaptól drasztikusan változtatok újra mindenen. Nem lesz lazsálás. Cél: minimum 30 kg-t fogyni év végére :) Ez kb 2 hetente 1 kg. Bár én 100 kg vagyok, szóval menni fog..


Viszont én utálom, ha tud valaki a fogyómról, tehát én egyedül szeretem csinálni :)

2011. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aki akar csatlakozni, az írjon ide privátba.
2011. dec. 31. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Az idén fogytam 33kilót. Most januárba csak az ünnepek alatt visszaszedett plusz 3kilót akarom visszafogyni ;)
2011. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék csatlakozni :)
2011. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aki tényleg komolyan eldöntötte fejben az írjon privát üzenetet.
2012. jan. 1. 02:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem ezt fogadtam meg, mert a tavalyi év során lefogytam 27,5 kg-t, hanem azt, hogy idén, lehetőleg tavaszig max. nyárig lemegy még egy 8-9 kg :)
2012. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!