Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hatásos ha délután hatóra...

Az hatásos ha délután hatóra után nem eszek semmit?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok ! : ) köszi
2012. jan. 1. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
persze. jó kis tápanyaghiány alakul ki fél napon át, és üresben jár az emésztő rendszer, számos betegséget hatásosan elő lehet így készíteni, amikért utólag sosem hálás az ember.
2012. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ugy értem hogy az elött meg vacsizok meg ilyesmi csak utána már nem eszek : D
2012. jan. 1. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

lefekvés elött 2-3 órával ne egyél már

vacsorára egyél zöldségeket, húst, halat, tojást, túró, gyümölcsöt, kefírt, sajtot stb

2012. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi : )
2012. jan. 1. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:
tudom én, hogy 5-6 tápanyagdús, tökéletes, egészséges étkezést tartasz délután 6-ig, én ezzel együtt írtam a választ a kérdésedre. ha esetleg 6-ig nem viszel be minőségi tápanyagokat, esetleg sokat eszel (többet mint ami a kalóriaszükségleted) akkor aránylag egy fokkal rosszabb lehet a helyzet, mert ugyan úgy üres lesz a gyomrod fél napig, de még hízhatsz is. anyagcsere a fél napi ételhiány miatt mindenképpen lassul, így nem olyan meglepő ha valaki ilyenkor hízik.
2012. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én csináltam ezt kb. 3 hónapig. Semmit sem vontam meg magamtól,a mennyiség is ugyanannyi volt,mint előtte. Mozogni sem mozogtam többet,mint előtte. Az első hét nagyon kemény volt,bármit felfaltam volna 6 után. Aztán ráállt a szervezetem és leadtam 3 kilót. Másfél hónap után viszont annyira megszokta a szervezetem,hogy megállt a fogyás. Úgy 2 és fél hónap után kezdtek visszajönni rám a leadott kilók. 3 hónap 6 után nem evés után ugyanott tartottam,mint mikor elkezdtem.
2012. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez így nagyon szépen le van írva, és jó, használható tapasztalatnak is tűnik, csak a valóság az hogy a 6 után nem evés nem egy drog, amihez hozzászokik a szervezet. nincs olyan, hogy beviszek x energiát, elkezdek vele fogyni, majd hízni. csak ha változik az energiaigény is, ez értelemszerű, logikus. az energiaigény egy embernél pedig bizony változhat!
2012. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szeritem nyugodtan. Az egészséges, mert ha teli gyomorral fekszel le, akkor nem tudsz aludni !! ;) Where is my tolltartó ?? xDD :P
2012. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én tudok aludni teli gyomorral.


... "what small potatos we are"

2012. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!