Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én már lefogytam 11 kilót....

Én már lefogytam 11 kilót. Most vagyok 57kg 14/L Hogy tudnám megőrizni a súlyomat? Ehetek mindenből csak keveset? és ha átlépem a bűvös napi 2000kcal-t akkor visszahízom? Segítség kéne nekem keresni egészséges nasikat amik nem hízlalnak (:

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván ha visszatérsz az eredeti életmódodhoz, akkor visszatérnek a kilók is. Ezért hívják életmód váltásnak a súly és testfelépítés megőrzését. Egészéges nasi: nyers répa, káposzta torzsa, kis alma, egyéb gyümölcsök (banánnal azért ésszel), magvak csak kis mértékben, ahogy írtad.
2012. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 /Anita_'94/ válasza:

Fúj, de borzasztóan hangzik :S

Inkább sportolhatnál valamit és akkor nasizhatsz rendesen. 14 évesen már jópár éve kézilabdáztam, csak tavaly abbahagytam, mert sajnos ''kicsi'' maradtam a felnőtt mezőnyhöz (167/48), de neked pont jó lehetne. Mostanság futkározok, meg bicajozok és simán megmarad a súlyom, pedig rengeteget eszem és nasizom. Most épp szaloncukrokkal tömöm magam :D

Szóval inkább mozgok, minthogy lemondjak a csokiról és az örök kedvenc, nutellás babapiskótáról :P

2012. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!