Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 28kg után már csak kicsi van...

28kg után már csak kicsi van hátra, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sikerült jó pár kilótól megszabadulnom, de 170 cm-esen még mindig 68kg vagyok. A csípőmön és a combomon van még meg pici a pocakomon. Edzek mellette de nem megy már le ez a pár (5-8) kg. A gond az, hogy szerintem az edzéstől megnövekedett az étvágyam, főleg este (edzések után). 6után nem eszek de 5körül mindig több mindent is. Valami étvágycsökkentő kellene vagy esetleg tudtok más megoldást?Olvastam itt rovatokban a Hoodiat is, csak nem tudom használ-e?Két évebe telt a 28kgtól megszabadulni ,nem most akarom feladni. Ja és megereszkedett a combomon a bőr arra tudtok valami jó megoldást?
2012. jan. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kell csinálnod, mint eddig: kevesebbet enni, mint amennyi a súlytartáshoz kell. Azt jól teszed, hogy edzel. Ha eddig ilyen ügyes voltál, szerintem nyárig lemegy az az 5-8 kiló.
2012. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esik a biztatás, de nyár óta ezen a súlyon vagyok és most már idegesít. Próbálok kevesebb kalóriát bevinni...
2012. jan. 5. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsen:) Ügyes voltál és vagy is. A mérsékelt mennyiségű étkezés az nagyon fontos még a mozgás mellett. Amúgy pedig sok minden alkati kérdés is. A szervezet (ha normálisan étkezel és mozogsz) tudja, hogy hol a határ, meddig lehet fogyni....bízz benne.

Nem tudom hány éves vagy, így a megereszkedett bőr kérdése kérdéses.

Kitartó munkával, masszírozással, megfelelő krémmel sokat lehet javítani rajta. Sok sikert!

2012. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 26múltam és sajnos igen nagy probléma ez a bőr dolog.
2012. jan. 5. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi az OFF-ért,de hogy sikerült ennyit fogynod? milyen diétával?
2012. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Küldtem privi üziben
2012. jan. 9. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!