Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 adag uncle bens édes-savanyú...

1 adag uncle bens édes-savanyú mártás csirkehússal és rizzsel kb hány kcal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 16:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
1 adag uncle bens édes-savanyú mártás csirkehússal és rizzsel kb hány gramm?
2012. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
mekkora adagokat eszel? mivel a mártáson elvileg rajta van az összetétel, a rizst és a csirkét is tudjuk, ezért csak azt kell megnézned mennyit eszel, mert nem mindegy hogy kétszer akkora vagy fele adagot hozzám képest..
2012. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hát 2x ettem kistányérral
2012. jan. 5. 16:45
 4/25 anonim ***** válasza:
a baj az, hogy a kistányér is sok fajta, sok méretű lehet. nem tudod megmondani, hány deka rizst és deka csirkét főztél kábé?
2012. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

vagy akár el lehet felejteni az egész számolgatást, ettél húst, rizst, jóllaktál, de nem tömted tele magad, mozogsz mellette stb.

ha ez az étkezési rend amit most csinálsz megfelelő, akkor fogyni fogsz, még ha nem is tudod hány kalória.

ha meg nem, akkor jövő héten majd csak 1,5 kistányérral fogsz enni, egy kicsit még kevesebbet.


nem mondom, hatékony ha valaki tudatos mennyiségeket eszik, de akkor előre gondolkozzon. de nem muszáj így csinálni, rengeteg ember érzésre eszik, és nem hízik el, akár fogy is.

2012. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
anya csinálta:/ nem tudom..de kb egy átlagos adag.gyerek vagyok gondolhatjátok hogy nem eszek AKKORA adagokat
2012. jan. 5. 16:59
 7/25 anonim ***** válasza:
ha meg gyerek vagy akkor minek számolgatsz?
2012. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
mert fogyókúrázom?.
2012. jan. 5. 17:13
 9/25 anonim ***** válasza:
fogyókúrázni nem így kell...:)
2012. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egy gyerek ne fogyókúrázzon hanem húzzon le a parkba focizni, mozogni. Tudom, nincs időd...
2012. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!