Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 adag uncle bens édes-savanyú...

1 adag uncle bens édes-savanyú mártás csirkehússal és rizzsel kb hány kcal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 16:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"ha egészségesen fogysz, akkor tudod hogy ha most helyből megennél 4000kcal-t akkor sem híznál, sőt fogynál tovább mert holnaptól rendesen ennél tovább. "



Aczél ezt magyarázd már el kérlek, hogy hogy is van. Tehát ha én most a diétám közepén kimegyek és megeszek egy tányér paprikás krumplit, nem vág oda a diétámnak? Hogy van ez? Mert hizlalni hizlal...nem kötekedés, csak tényleg nem értem. Ez lenne a "töltőnap"?

2012. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

igen, pár nap zabálással nem lehet különösebben sok zsírt felszedni. ahogy leadni sem lehet napok alatt. egy étkezéssel meg aztán pláne nem. ha benyomna valaki 4000kcal-t, esetleg kiokádná, vagy részben emésztetlenül kimenne belőle.

még extrémebb: 1kg zsírhoz mondják hogy 7000kcal energia többletet kell bevinni, leadáshoz ekkora hiány kell. bár 1g zsír = 9 kcal, 1kg = 9000kcal, nálam ilyen a matek, de ez nem fontos.

megeszel 1 ültő helyedben 9000 kcal-t. akkor aznap felépül közel 1 kiló zsír? nagyon egyszerű, ilyen nem fordul elő. aki foglalkozik fogyás, étkezés témával az tudni szokta ezt. nem tudom én miért foglalkozom fogyás témával, de most már mindegy, megtörtént.

itt volt gyakorin a csaj aki pár napig annyi sz.art összeevett, hogy én komolyan megsajnáltam hogy kísérlet miatt mi minden cukros bisz-baszt megevett, napi minimum 4000kcal-t, és viola' pár nap alatt rendeződött is a testtömege. pedig nem egy nagy zabálást tartott.


ez így működik, azért írtam.

2012. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

én is emlékszem, az a csaj 16000 (!) kcalt vitt be egy hétvége (értsd 2 nap!) alatt. ami nem kicsi érték.


kicsit tartjuk még a frontot, én csak pár hónapja vagyok (fél éve talán...), de nem lehet egy életen át más hülyeségét hallgatni meg idiótákat pátyolgatni, ebben igazad van. node elég az elérzékenyülésből részemről... kicsit egy ideje off vagyunk, azt hiszem :D

2012. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Köszi Aczél, mostmár értem! :) És ne menjetek el légyszi, jó, hogy vannak hozzáértők az oldalon.
2012. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ha megyünk is maradnak. ajánlani fogják a slimfitet, mert saját tapasztalatuk hogy azzal gyorsabban lehet fogyni.

egyébként az a gond, hogy azt látom idővel minden hozzáértő felhagy.

nem is tudom ti ismeritek-e mark86-ot. ő is sport, fogyó rovatban írt. így virtuálisan vele is összehaverkodtunk többen, mondanom sem kell mekkora forma, milyen élettapasztalattal. néha még szokott írni, de csak ilyen egészséges heti 1x.

magamat is valahogy így tudom elképzelni.

de maradnak azért biztos Neutronlovag, bix most tért vissza, Montez, Izmael és sorolhatnék tucatnyi nevet, oda kell figyelni rájuk és akkor boldogság van.

2012. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!