Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő diétás étrend?...

Ez megfelelő diétás étrend? FONTOS!

Figyelt kérdés

80 k-ról indultam, jelenleg 74 kg vagyok, kb 1 hónapja kezdtem a diétámat.

Nagyon jól bevált, de azért aggódom, hogy megfelelő e az étrendem. Hozzáértők, segítenétek??

Ha nem megfelelő, mit változtassak rajta? Nem szeretném kizsigerelni a szervezetem. És az a problémám, hogy amióta elkezdtem, nagyon ritkán járok wc-re, de nem vagyok felpuffadva....:/

Egyébként az étkezések mellé mindig megiszok 1 bögre natúr zöld teát, 2 liter vízet iszom naponta. Ja és minden nap mozgok 1-1 és fél órát.

AZ ÉTRENDEM( amit minden nap leírok):

NAP 1:

Reggeli: 60 dkg csirkemellsonka

1 banán

2 kolevit keksz

Ebéd: 1 cézársaláta 25 ml dresszinggel

2 kocka diétás csoki

Vacsora: 1 update joghurt

1 kicsi narancs


NAP 2:

Reggeli: 2 szelet csirkemellsonka

2 tojás

1 abonett

1 paradicsom

Ebéd: Vegyes saláta öntet nélkül

Vacsora: 2 kolevit keksz

1 banán


NAP 3:

Reggeli: 1 update joghurt

3 db kicsi mandarin

2 kolevit keksz

Ebéd: Cézár Saláta 25 ml öntettel

Vacsora: 1 alma


NAP 4:

Reggeli: 3 szelet csirkemellsonka

1 update joghurt

1 banán

Ebéd: 1 paradicsom

120 g sós tonhalkonzerv

Vacsora: 1 alma


NAP 5:

Reggeli: 1 alma

1 update joghurt

2 teáskanál zabpehely

Ebéd: Cézár Saláta

2 kicsi narancs

Vacsora: 2 szelet csirkemellsonka

1 bögrés leves

1 alma

Előre is köszönöm. :) 17L


2012. jan. 6. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ételek, amiket fogyasztasz, nem rosszak, de főtt ételt is kéne enned. Én azt javaslom készíts krémlevest, persze habarás meg minden nélkül, csak maga a zöldség sűrítse be, vagy főzelékeket, szintén ne liszttel, egyél grillezett vagy sütőzacskóban sütött csirkemellet, vagy zöldségeket.

A zöldségekkel, gyümölcsökkel, zabpehellyel, és a csirkemell sonkával nincs gond. A zöld tea is jó.

Esetleg lenmagot egyél natúr joghurttal, az az emésztésre nagyon jó hatással van.

2012. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A 60 DEKA csirkemellsonka remélem elírás, kivéve, ha te vagy Tóthné :D


Kicsivel ehetnél több fehérjét, mert a 2-3 szelet csirkemell sonkát valahogy kevésnek érzem. Cézársalátához nem tolnék dresszinget, tiszta cukor. Reggelire, úgy általában mehetne több zab, úgy is azt írod, hogy nem nagyon jársz WC-re, mondjuk lányoknál ez gyakoribb, de a reggelente zab majd helyrerakja :) Vacsorára nem ennék banánt, felviszi a vércukrodat, aztán szépen be is épül zsírba. Estére tenném a tonhalkonzerves bulit, és este is iktatnék be salátát. Ha megoldható, 5 étkezésed legyen, ne csak három. Egyébiránt kellemes étrend, szerintem működőképes.

2012. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy nem éhezel? :D

Én többet eszek ennél 50 kilósan :O

Estére egy alma?? egyetlen egy alma?? ugye ezt nem gondolod komolyan, igen tönkreteszed a szervezeted!! Ebédet miért nem eszel, azért meleg ételt kéne fogyasztanod. Mozogj többet, akkor többet ehetsz ;)

2012. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kevés. Meg ebédre csak ilyen salátákat eszel hús nélkül? Kevés fehérjét viszel be, ami nem jó, meg próbálj meg többször enni.
2012. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnik rossznak , csak hosszú távon nem tartható. Vacsira ehetnél alma helyett : kefír,túró , sovány sajt, 2 db tojás, zöldségeket. A dresszinget hagyd el, ha nem megy akkor készíts te el kefír + fokhagyma+ fűszerek ..sokkal finomabb mint a kész dresszing és egészségesebb. Bögrés leves helyett inkább főzz te valamilyen kis könnyű zöldséglevest.

Ja és szerintem gyümik helyett egyél több zöldséget is. Savanyú káposzta, édes kápi, kínai kel, reszelt répa..... De ügyes vagy , így tovább!!!! :)

2012. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó alap, viszont elég kevés, még fogyáshoz is.. Sokkal több fehérje kéne, mert félő a leadott kilók nem zsírvesztés, hanem izomvesztés következményei lesznek. A másik dolog, amit szintén említettek az 5szöri étkezés. bőséges zöldségfogyasztás, sovány húsok, sajtok, túró, joghurt,tej, zab, tojás, gyümik..... fincsiii:D:D

sok sikert!! :)

2012. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!