Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes beruházni támlás...

Érdemes beruházni támlás szobakerékpárra?

Figyelt kérdés
Megteszi egy egyszerűbb masín is?

2012. jan. 6. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme, lévén a feneked fog szétmenni, nem a derekad. Amúgy javaslom inkább az ellipszis trénert. Az majdnem olyan mint a futás, de mégse.
2012. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A támlás szobakerékpárnak az ülése is sokkal szélesebb, négyszögű, kényelmes kis fotel. Nekem is az van, akár 1,5 órát is elvagyok rajta, miközben filmet nézek, a hagyományoson meg félóra után zsibbad a sejhajom, ha szobabiciklit akarsz és van rá pénzed, akkor én ajánlom a támlásat.
2012. jan. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagy a súlyom, mozgást kell beiktatnom az életembe, tehát nem elegendő, hogy csak tornacipőt vegyek. Olyan gépet szeretnék, amivel biztos napi fél órát hajlandó vagyok mozogni.
2012. jan. 7. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy fitnesz szaküzletbe, ahol vannak kiállított gépek. Lehet, hogy az ellipszis trénert nem bírná a térded, viszont a biciklinél is lehet olyan, ami két perc után nyom. Érdemes élőben megnézni, mielőtt áldozna rá az ember, hidd el, szívesen segítenek. Esetleg teremben is érdemes kipróbálni egy-két gépet, mielőtt vásárolsz.
2012. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!