Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízok? Hogyan fogyhatnék...

Mitől hízok? Hogyan fogyhatnék többet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok 158 cm és 49,5kg. Iskolán kívül heti négyszer spotrolok. Nyár óta kicsit híztam a combom környékén, de nem tudom mitől. Itthon nincs időm még edzésen kívül mozogni, mivel folyamatosan tanulnom kell. Már próbáltam azt, hogy kevesebbet eszek, de szörnyű azt látni, hogy miközben én a menzán szinte érintetlenül viszm ki a tányért, más vékony barátnőim rengeteget esznek.
2012. jan. 7. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

összetett dolog. menzakaja mellett simán lehet tápanyaghiányod, amiről elég annyit, hogy nem csak kerülendő, de hízásra is hajlamosabbá tehet (hidd el megvan a tudományos magyarázat is, nem traktállak).

oda kell figyelni, hogy tápláló ételeket egyél, legalább napi 5x, és jól gondolod, összességében kevesebbet. szörnyű, hogy nem lehet naponta 3 tonna kaját megenni, de egy részt nem fér bele a gyomorba, más részt miért szörnyű? ha nem kell annyi akkor nem kell annyi.

te még olyan fiatal vagy, hogy bele is nősz a "súlyodba", és amúgy is óvatosan kell enned, mert növekedés alatt a legérzékenyebb a test, amit most megvonsz magadtól, azt sokkal nehezebb később pótolni.

fehérlisztes, cukros dolgokat hagyd el. utána meglátod változik-e valami. tudom, szörnyű lesz majd látni, hogy mindenki süteményeket eszik, te meg nem mérgezed magad ilyenekkel. az élet alapvetően szörnyű.

2012. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!