Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egyenlőre elég?

Szerintetek ez egyenlőre elég?

Figyelt kérdés
Nem vagyok, kövér, kifejezettem hájas sem.Úgy fogalmaznék, hogy puha vagyok.Nem kockahasat szeretnék, csak feszesebb/zsírtalanabb szeretnék lenni..Kevesebbet fogok enni(amúgy sokat eszem és mindenféle fűszeres zsíros, hízlaló kaját,csak az alkatom miatt nem nézek ki úgy mint egy gombóc.)+ napi 300 felülés+ leg magic+ némi futás minden nap.Szerintetek kezdetnek jó?Lesz ennek valami hatása? 21/L
2012. jan. 9. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy kevesebbet fogsz enni, nem biztos, hogy önmagában elég lesz... az étel mibenlétén nagy hangsúly van. Sok zsíros, fűszeres étel nem éppen szervezetünk legjobb barátja. Én javasolnám, hogy cseréld le egy részét az értékes tápanyagokat tartalmazó félékre. És kezdetnek jó:)

Fokozatosan a cukros és finomlisztes dolgokat is el kellene kezdeni csökkenteni.

2012. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)..Szerencsére nem vagyok csokis/sütis fajta szóval ez a része menni fog.Megpróbálok több gyümit, zöldséget enni,és csak vizet inni édes löttyök helyett...csak azt nem tudom, hogy a pizzának és a sültkrumplinak hogy fogok ellen állni.:)
2012. jan. 9. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ellenállni, csak csökkenteni a mértékét, és ne egyél egy héten mindennap pizzát és sültkrumplit. Mértékletesség:) Ha előre elkészítesz magadnak egy étkezési napirendet hétfőtől-vasárnapig (szombat lehet kényeztetőnap)

megtervezed mit eszel, akkor sokkal kevesebb eséllyel futsz bele egy ad hoc étkezésbe, ill. kevésbé csúszik a produkció egy fejetlenségbe:)

2012. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
túl vagyok az első "edzésen".Már most jobban érzem magam :)
2012. jan. 9. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy EGYELŐRE.
2012. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,egyenlőre.Aztán majd ha már lesz egy kis állóképességem akkor több mindent csinálok
2012. jan. 9. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd már meg, mit írt. Nem egyenlőre, hanem egyelőre. Tök mást jelent a kettő.
2012. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyira örülök,hogy így észreveszitek ebben az egészben a lényeget.Komolyan.
2012. jan. 10. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!