Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek jó kiegészítői lesznek a...

Ezek jó kiegészítői lesznek a diétámnak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Napi kaja:

2 szendvics: 1-1 bajor rozsos zsömle, sonka, jégsaláta

ebédre általában csirkemell, hal, ritkán van "hizlaló" kaja

késő délután 1-2 alma, narancs, vagy valami gyümölcs

vacsira meg egy kis adag az ebédből, vagy 100 g sonka (jó minőségűt eszek csak, 96% hústartalmú)

Bevallom, megeszek még kb 200 kcal-nyi édességet is, de erről le fogok szokni.


Emellett heti min 4x szobabiciklizek 37-40 percet, 4-es fokozaton (8 fokozat van, ezt is növelni szeretném. az időtartamot nem tudom növelni sajnos)


Tehát eddig havi kb 1,5 kg-t fogytam, vagy ennél is kevesebbet. Már nagyon elegem van, ilyen tempóban sose fogok lefogyni. Tehát be akarok ruházni azokra a termékekre amit linkeltem. Eddig nem szedtem semmit sem amúgy.


Jelenleg 101,5 kg vagyok. 2010 novemberében 119 kilóról indultam (bár pl tavaly nyáron alig mozogtam, sokat ettem, csak súlyt tartottam...)


Vélemények?


2012. jan. 10. 15:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát év végére szeretnék legalább 35 kilóval könnyebb lenni.
2012. jan. 10. 15:21
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod priviben küld el az email címet és tudok neked küldeni egy tuti étrendet, csupán 4 hetes nem kerül több tízezer forintba, és ahhoz tudod viszonyítani a tied!

22/L

2012. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vélemény, hogy ha egészséges az étrended (se nem túl kevés, de nem is sok) akkor le fogsz fogyni.

ha nem fogysz elég gyorsan, csökkenteni kell főleg a bevitt szénhidrátok mennyiségét (hordozóik: kenyérfélék, rizs, krumpli...)


a-z multivitamint: negatív kritikám, hogy mindenből 100%-ot tartalmaz. ez nem sok, ne tévesszen meg hogy ez elég. lehet nem lenne sokkal drágább egy jobb multivitamin, de ez csak az én véleményem. már ez is jobb mint a semmi!!


karnitint szintetizál a szervezeted. ezért eszel húst, meg normális tápanyagokat, emlékszel?


króm "ó krómforrás a sörélesztő, minden teljes kiőrlésű gabonaféle, a tojássárgája, a sajt és a melasz."

[link]

2012. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon le van lassulva az anyagcserém. Fogyok, de nagyon keveset. Lassan 18 éves leszek, és még mindig 100 kg vagyok. Szeretnék élni is, nem csak fogyózni, ráadásul úgy, hogy több, mint 1 év alatt kb 17 kg ment le, ami egy nagy semmi...
2012. jan. 10. 16:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok krómot ehetek. Az a napi 2 db zsömle. Mivel pl a tojást utálom...
2012. jan. 10. 16:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem eszek sem rizst, sem krumplit, fehér kenyeret se. Tehát eléggé kerülöm főleg a gyorsan felszívódó szénhidrátokat. Ennél tovább nem tudom csökkenteni a szénhidrátot, így is pont, hogy tudok tanulni. Ha egy kicsit kevesebbet eszek, nem tudok már tanulni. Igazából ehhez alakítottam az egészet, ezért eszek reggel 2 zsömlét...
2012. jan. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!