Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kb. hány kalóriát...

Szerintetek kb. hány kalóriát viszek be egy átlag napon? Leírok egy példát.

Figyelt kérdés

Sportolni nem sportolok rendszeresen, 19 éves vagyok, kb. 55 kiló.

Reggeli: 1 aktívia natúr joghurt, egy nagyobb alma fele, kevés müzli vagy tk. gabonapehely, 1 tejeskávé édesítőszerrel

Ebéd: valamilyen leves (néha elmarad, de normál adag, általában sajnos zacskós, mert egyetemista vagyok), kb fél adagnak megfelelő

második fogás (ez változó, hogy mi, köretet nagyon ritkán és keveset eszem, legyen mondjuk kevés mustáros csirkemell kevés krumplival)

Vacsi/uzsonna: gyümölcs (alma vagy narancs vagy mindkettő)

és néha becsúszik még egy-két kávé vagy egy falatka édesség, cukros üdítőket nem iszom, csak teát de azt is cukor nélkül.

Szerintetek ez megfelelő mennyiség nekem?


2012. jan. 10. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Konditerem? Én is most kezdtem el sportolni, kiváltottam a havi body+cardio bérletet és elkezdtem járni, mert rajtam is van felesleg. És tegnap nem tudtam lábraállni, de akkor is csinálom, mert le AKAROK fogyni! Akaraterő kérdése az egész, ha az nincs soha nem leszel olyan amilyet szeretnél. Egyébként igaza van a többi válaszolónak, irtó keveset eszel és nem kellene fogynod, csak ha lejárnál valami kicsit is mozogni, ehetnél normálisan. Azért hízol amikor kicsit többet eszel, mert tartalékol a szervezeted, mert egyébként meg koplalsz. És ha jut egy kis rendes tápanyaghoz, akkor vésztartalékol. Ezért kell mozogni. Én hétfőn 1,5 óra alatt elégettem 700 kalóriát...pedig nem igazán erőltettem túl magam...igaz másnap olyan izomlázam lett a lábamban, hogy nem tudtam járni, de nem érdekel, csinálom és kész. Neked is magadban el kell döntened mit is akarsz.

22/N

2012. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A vacsora szegényes.Mikor elolvastam a reggelit hitetlenkedve konstatáltam, hogy sok.De, vacsorázni kell!Pár, év múlva sírhatsz is majd miatta...
2014. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!