Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen DVD-re tornáztok,...

Ti milyen DVD-re tornáztok, nekem milyen felelne meg? Hasrol szeretnék fogyni

Figyelt kérdés
fent minden:D
2012. jan. 11. 17:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak nagyon furdal a lelkiismeret,hogy megettem ma egy raffaellot-egy szemet,+3kocka milkacsokit,és 2szem cukorkát:S ezek ellen valami? valami egészséges ropi?
2012. jan. 12. 16:18
 12/20 anonim ***** válasza:

egészséges ropi helyett zöldség gyümölcs.

meg némi hús, ennyi az evés téma.

a lelkiismereteden nem tudok könnyíteni, ha ebből lelkiismeret gondot csinálsz, csak azt tudom ajánlani jó tanácsnak, hogy ne tedd. az evés nem bűn, még az édesség evés sem, de neked lenne jó ha nem ennéd. helyette nem tudom.. pasizz/csajozz, menj el otthonról, csinálj egy jó salátát, egyél több c-vitamint (ez mérsékli az édesség éhséget) de bűntudatot, ezt az egyet ne emiatt érezz.

sőt tudod mit mondok? semmi miatt ne érezz. az ember mindent tudatosan csinál. tudatosan teszünk rossz dolgokat is, fölösleges utólag bűntudatot érezni. helyette inkább gondoljuk át, hogy hogyan cselekszünk legközelebb.

a te esetedben egészségedre, és legközelebb gondold át tartasz-e otthon csokit, megveszed-e, megeszed-e, szükséged van-e rá vagy csak más hiányodat elégíted ki vele?

2012. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszi:) nem,csak azért mert hiányzik az édesség,nagyon picit eszek ebbölis,nem másmiatt eszem:) köszi,rengedvagy,csak DVD-t nemtudom mire lehetne még,vagy elég a biciklizés? ebböl mennyi kellene?
2012. jan. 12. 17:32
 14/20 anonim ***** válasza:

írtam 1. válaszban, keress rá youtubeon Zuzane-ra.

http://www.youtube.com/results?search_query=zuzane+workout&o..

nézz meg pár videót, és azokból a gyakorlatokból csinálj egy órás, 1,5 órás edzést magadnak, otthon, heti 3-4 alkalommal!

2012. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi,sokat segitettél:)
2012. jan. 12. 17:50
 16/20 A kérdező kommentje:
De amit Zuzanne csinál az nekem nemfelel meg,mert duci vagyok,s ezt nembirom igy:S
2012. jan. 13. 17:03
 17/20 anonim ***** válasza:
dehogy nem bírnád! pihenj többet, de ne beszéld le magad róla! nagyon örülök, hogy nehéznek találod, bele fogsz jönni! csináld lazábban, több pihenővel, aztán egyre inkább menni fog! fa.sza lesz meglásd!
2012. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi,s ha Zumba?
2012. jan. 13. 19:53
 19/20 anonim ***** válasza:

azt bírni fogod.

de ezért már lehet lelkiismeret furdalásod, ha a kemény edzést lecseréled egy lazábbra. egy részt, mert kiadod az edzés pénzt (vagy nem mert otthon zumbázol) de a lényeg és a probléma, hogy fiatalon (eltaláltam, 30 év alatt vagy bőven, nem?) belevágsz egy olyan mozgásba, amit azért találtak ki hogy 50-60 év körüli emberek, és hasonló hozzáállású fiataloknak megnyugtassák a lelkiismeretüket, hogy ők igen is tesznek az egészségükért.

az én negyven x éves anyám, lenyom olyan 'kellenetix'(callanetics) edzést, hogy én nekem kemény mély-izom erősítés lenne, és akkor korombeli nők zumbáznak? ne haragudj, de ehhez nem tudok csak rosszat szólni.

adjak egy mail címet egy 130 kilós srácról, aki elkezdett edzeni? egyszer mondjuk úgy megmozgattam, hogy épp csak annyit pihent hogy ne fulladjon meg, aztán nem volt pénze megfizetni, de ráállt olyan edzésre ami csak kitelt tőle, mindig a nehezebb és keményebb utat választotta, odafigyel a kajálására AHOGY futja rá a pénzéből, és már 10-20 kilót leadott, több ereje van, fel tud menni a lépcsőn, nyomja a fekvőtámaszokat, és 3x jobb erőben lesz lassan mint a vékony kis 16 éves emós bu.zik.

mindezt 130 kilóról, olyan önbizalomhiányból, hogy olyat még nem láttam, és mindezt egyedül, elhatározással éri el folyamatosan, a mai napig, a jövő hónapban és még 1 év múlva is biztos vagyok benne, hogy edzeni fog, csak lesz egy olyan különbség, hogy nem újévkor kezdte ezeket, hanem még a nyáron, vagy előbb és 1 év múlva kur.va jó teste lesz, ha így halad.

2012. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,igen 30alatt vagyok joval:)
2012. jan. 14. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!