Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen DVD-re tornáztok,...

Ti milyen DVD-re tornáztok, nekem milyen felelne meg? Hasrol szeretnék fogyni

Figyelt kérdés
fent minden:D
2012. jan. 11. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy honnan szeretnél fogyni.

edzés videó: youtube, "Zuzane workout"

és a táplálkozásodat igazítsd (természetesen) a fogyáshoz.

2012. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 11. 20:38
 3/20 anonim ***** válasza:

hát nem kérdeztél rá, hogy hogyan igazítsd a táplálkozásod, tehát (hála az égnek) egy értelmes ember vagy, aki tudja hogy kevesebbet kell ennie, ha fogyni akar.

ritka ám itt az ilyen kérdező.

2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
kerülöm a fehér lisztet,ma is ezvolt az ebéd,ehelyett ilyen teljes kiörlésü ropi-t ettem és sok zöldséget,nagyon kevés csokit+vizet,semmi édeset.és emelett bicikliztem ma is,igaz nemvolta sok idöm de kb 3/4 ed órát,s gyalogoltam is,igy sikerülhet lefogynom?
2012. jan. 11. 20:57
 5/20 anonim ***** válasza:

teljes értékű táplálék még a húsok és az olajos magvaknak nagyon fontos az olaj tartalmuk.

ha ezeket is ennéd, és mindet mértékkel akkor igen, sikerül. lényeg, hogy a mértéket ott húzd meg, hogy ne éheztesd magad (nem kell kellemetlennek lennie a fogyásnak, amit egyszer csak abbahagysz mert eleged van) illetve egészségesen egyél, ez ilyenkor különösen fontos, mert tápanyagok híján a tested pont meg fogja nehezíteni a folyamatot. a sovány húsok ezért legalább ilyenkor nagyon fontosak!

2012. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezt megeszem mind,+hetente 2x kb 2kocka csokitis,tudom,h nemlehet,de igyis fopg sikerülni,reméllem.+ba ezt csinállom mellette: [link] remélem,valami megy le:)
2012. jan. 11. 21:16
 7/20 anonim ***** válasza:

én nem mondom, hogy bármilyen tudományosan is igazolt alapja van ennek, kutyafüle sem hallott még olyanról hogy c-vitamin és fehérje (tehát étel, mert fehérjét és vitamint is eszik az ember) olyan hormonok keletkeznének amik CÉLIRÁNYOSAN innen és onnan serkentik a zsírégetést, de bevallom ez az 1. normális kúra, ami nem mondja hogy koplalj és a lényeg hogy nem káros.

csináld, csak kérlek utána ne azt híreszteld, hogy a citromkúrával fogytál, hanem azt hogy te ezt is használtad a fogyásod alatt.

2012. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már csinállom kb 5napon tartok,de a menstruációmis erösebb töle.De igen,hatásos.. már minusz 4nél tartok kb. hát igen,ha sikerül akkor ugy fogom mondani:) köszi:)
2012. jan. 12. 14:04
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja és ha naponta eszem egy kis csokit de utána egyböl legayaloglom+ este le is biciklizem,akkor ennyit lehet,h pici csoki naponta v vmi édes?
2012. jan. 12. 14:05
 10/20 anonim ***** válasza:
pontosan, a csokoládéval bevitt energiát ugyan úgy leedzed magadról, sőt elárulok egy titkot: ha egész nap csokoládét eszel, még így is lehet fogyni, csak nagyon hamar, nagyon beteg lennél. ezért eszünk egészségesen, fogyás alatt is, máskor is.
2012. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!