Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi étel sok egy diétás...

Ennyi étel sok egy diétás étkezésben?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 tálka Nestlé fitness sovány tejjel

Ebéd: Fél adag rakott krumpli (pontosan nem tudom hány dkg)

Vacsora: 2 szelet sovány sajt + 2 szelet csirkemell sonka


És délután elcsábultam, ittam egy forró csokit.

Ennyi belefér vagy túllőttem az 1200 kcal-on?


2012. jan. 11. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom mitől diétás, ez egy fél adag rakás szar. Hol vannak a zöldségek? Hol a rendes adag fehérje?


Cukros Nestlé fitness csilivili fitnesz pehely reggelire? Zsíros cukros rakott krumpli ebédre? Vacsorára meg zsír (sajt) kettő darab sonkával? Ez így sajnos nagyon szegényes! (Hiába volt meg a kalória limit!)


Iktass be több nyers zöldséget, egyél rendesen húst és egyéb fehérjeforrásokat!

2012. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a nestlé fitness nem cukros... teljes kiőrlésű gabona. ennyi.

fehére ott van a sajtban meg sonkában... nincs időm magamra külön főzni, ezért eszem azt amit kapok. de felezem az adagokat. beszéltem dietetikussal aki szintén azt mondta az ember eheti azt amit eddig (nyilván nasi nélkül), ha lecsökkenti a mennyiséget, akkor is fogyni fog.

uborkát ettem vacsorára.

2012. jan. 11. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány g szénhidrát van a dobozán feltüntetve?

2 szelet sajtból + 2 szelet sajtból (meg a reggeli tejből) nem igazán lehet a napi fehérje adagodat fedezni.

2012. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor mond meg miből lehet a húson kívül? nem akarok és nem is tudnék mindennap csirkemellet enni, mivel a húst csak megszokásból fogyasztok, akkor is ritkán. egyébként komolyan nem értem miért írja mindenki hogy csirkemellet kell enni, csirkemellet kell enni, mert egészséges... milliószor be lett már bizonyítva, hogy a vegetáriánusok százszor egészségesebbek és tovább is élnek!!! (persze nyilván nem arra gondolok hogy akkor sütit tömjünk, mielőtt nekem esnél)

tojás is fehérje, és azt ettem, mivel volt az ebédben...


a másik, ha a nestlé fitness nem diétás kaja, akkor mondjuk a magos zsemle miért az? vagy az abonett?

2012. jan. 11. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Például: túró, cottage cheese, a már említett tojás, csicseriborsó, hüvelyesek! Magyarul ZÖLDSÉGEK! Ne adj isten hal!

Csirkemellet nem kell enni, de akkor pótolni kell a fehérjét valamivel, pl. a sokak által rettegett fehérjeporral. ("FÚJÓ" porral!)

A vegetáriánusok tovább élnek? Milliószor bebizonyítva? Kérem a vonatkozó klinikai vizsgálat kivonatát, amit 50 éves időtávon futtattak le egy többmilliós mintavételű csoporton!

Senki nem mondta, hogy a magos zsemle diétás. Hol írtam én ilyet? Kevered a teljes kiőrlésű lisztből készült péksüteményekkel, de ilyenből igazit nehéz fellelni, mert a parasztnak a barna színezékkel készült fehér kenyér is "diétás kenyér". Abonett: egy szelet abonett 16 kalória, egy zsemle meg 150-160.

2012. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem diétás csak több benne a rost, vitamin, ásványi anyag így jobban laksz tőle de kcal ugyanott vagy


fehrjék pl

tojás, túró, hal, bab, lencse, gomba, borsó, hús, máj, sovány sajtok, cottage cheese, pici mennyiségben tej, író, joghurt, kefír

2012. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az ételek messze nem diétásak, a reggeli semmiképp, mert cukrozott adalékanyagos szar (ami finom, én is szeretem), rakott krumpli (ha nem tocsog a zsírban, tejszínben, csak módjával krémes, ebédre mehet, de inkább egyél nagy adag párolt husit főtt krumplival, a délutánod meg egy éhezés. sztem ettől fogsz így fogyni, de ha abbahagyod, visszajön, mert éhesézzel sehova sem fogsz jutni.
2012. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
még valami. véleményem szerint az nem diétás, ha nem eszünk. ez egy teljesen normális kajákból álló nap, semmi vész nincs vele, ha elégedett vagy magaddal, egészségesnek is mondanám. talán a fitnesst nem. de heti 2-3-szor belefér a cukor is. ha nemm iszol 2 liter cukrozott üdítőt minden nap. jó ez, de inkább a vacsidat uzsira edd, vacsira meg egy szelet teljeskiőrlésű kenyeret is bevághatsz vékony vajjal. ahogy látom rajtad, a posztból, nem vagy ez az update-fitness hívő tömegbuta ember, ne is légy, törekedj a minőségre. pl béres alexandra egészséges tippeket ad. soha ne hagyd el az értékes rizst, krumplit főve, csak mértékkel. tésztát is lehet korpásan-durumcuccból heti egyszer, főzelékbe is meget a rejföl... gyümi is mehet, ha nagyon fogynod kell, persze inkább éjjel ne abból vacsorázz... keress rá ilyen béres alexandra tippekre, normálisan fogyni akaróknak. kérdésedre válaszolva nem sok, inkább kevés, egyél inkább 4-5-ször, mozogj többet (nem feltétlenül konditerem,, lépcsőzz, sétálj, bicajozz..., aludj eleget, és minőségi egyél-igyál. ez sima, tartható dolog. finomított liszteket nagyon mértékkel, finomított cukrot nagyon ne... inkább méz vagy nyírfacukor, de méz is csak teába, kávéba, ha abba is szereted. :) meg sütibe ízesítésnek, de a sok lisztes hízlalhat. lisztből is válogatni kell. nem feltélenül nyakoncsapni ilyen ch-csökkntő szarokkal :)
2012. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hű jó rég volt már ez a kérdésem feltéve, meglepődtem, hogy jött még rá válasz :)

január óta egyébként 10 kilót sikerült leadnom. nem mindig ettem tipikusan diétásnak mondható ételeket, sokszor becsúszott édesség és péksütemény is, sajnos nálam az életmódváltás lassú folyamat, mivel 20+ évig édesség és CH függő voltam (és vagyok?) nem fogok tudni egyik napról a másikra lemondani ezekről. nem is tettem, csak jóval kevesebbre szorítottam. figyeltem arra hogy 1000 kcal-nál ne egyek többet, minden nap tornázok fél órát. lehet hogy 3 hó alatt a 10 kiló nem sok, de így könnyebb mint vmi drasztikus 0 kalóriás diétával.


utolsó köszi a tippeket megfogadom őket. rá is guglizok mindjárt béresre :)

2012. márc. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!