Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Motiváció fogyáshoz? (lent)

Motiváció fogyáshoz? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Motiváló gondolatokat gyűjtök, talán másnak is segítene. :) pl: azért akarok lefogyni, hogy egy srác fel tudjon emelni. :) (fordult már elő velem, hogy az egyik barátom felajánlotta hülyeségből hogy a nyakába vesz, én meg lesütött fejjel elutasítottam (merthogy "úgyse bírna el". Milyen élményeket hagyok ki... na mindegy, szóval várom a válaszokat, előre is köszi. :)
2012. jan. 12. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudsz angolul?
2012. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik.
2012. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
első válaszoló: nagyon alapszinten, miért?:)
2012. jan. 12. 19:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert ezen a blogon pont ilyen motivációkat gyűjtenek. :)


[link]

2012. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
uuuu nagyon szépen köszönöm. :)
2012. jan. 12. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

hát én pl sokáig sajnáltattam magam,h milyen csúnya vagyok blabla,de lusta voltam tenni ellene!

aztán egyszer nyavíkoltam anyámnak,h nem érzek motivációt a fogyókúra elkezdéséhez, ő meg erre azt válaszolta,h ,,NÉZZÉL tükörbe!" :)

ez valahogy rádöbbentett,h tényleg!!!ennyi kellett hozzá, pedig nem voltam brutálisan kövér,12 kg plusz volt rajtam!szerencsére használhatom a múlt időt!:)

szval aki kövér és nem érzi jól magát a bőrében,az álljon meztelenül a tükör elé,és jó alaposan vizslassa meg magát!

nekem ez elég volt!:)

2012. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondatok, szavak valóban nem sokat érnek ilyen esetben. MIndenképp valami vizuális dolog kell. Jó ötlet ez a tükörbe nézés, illetve ha valaki korábban vékony volt, de felszedett magára némi pluszt, az vegyen egy dögös ruhát a korábbi méretében, ez tutira inspirálni fogja, hogy minél előbb beleférjen -márcsak azért is, mert senki sem szeret feleslegesen pénzt kidobni az ablakon.
2012. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leghatásosabb motiváló ha elkezded még ma és minden hétre egy elérhető célt kitűzöl magad elé sportban, étkezésben és az, hogy ezt nem csinálod meg nem lehetőség. Nekem ez működik, mert ha végig csináltam a hetet az már motivál, igaz én nem fogyni akarok hanem fittebb lenni :)
2012. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"A fitness nómit tes veled? Azt hiszed jobb lesz neked, ha majd hasonlítasz arra a gépfegyveres, lézerszemes, kifúrt fülű, kigyúrt kezű arcra? Hahh... arra a technós-diszkós-mackósra, vagy a hóbortos snowboard-osra? Inkább gyere vissza a 6:20-assal, a zsebedben azzal az 1 huszassal..."
2012. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!