Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? A...

Hogyan fogyhatnék le? A hasamon a csípőmön meg a mellhasamon van egy kis fölösleg?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok 57 kiló 168cm.

A hasamon,a mellhasamon és a csípőmön van egy kis fölösleg.Ennyi idősen nem tudok még konditerembe járni és nincs pénzem drága gépekre sem.A futás sem lenne túl jó ötlet,jeges,lucskos csúszós az út és amilyen szerencsétlen vagyok tuti hogy elvágódnék.nem tudok magamnak fogyókúrás kajákat készíteni sem.Valami jó ötletre lenne szükségem.Nem érzem jól magam a bőrömben.És főleg azért nem néz ki jól mert a kezem az arcom a combom meg a lábam tök vékony csak a felsőtestemen vagyok kövér.Egy kis izom sem ártana.Már elegem van abból hogy nyáron mindig hívnak a barátaim medencés bulikra de én nem megyek el mert nem merek fürdőruhában mutatkozni a kövérségem miatt.Járok hip-hop-ra 3.éve de nem veszek észre változást.SEGÍTSETEK KÉRLEK!!Bármit megtennék,hogy vékony legyek és egy kicsit izmosabb.Előre is köszi.


2012. jan. 13. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A mellhas az melyik testrész? Az én időmben még nem volt ilyen...

Hát rajtad nehéz lesz segíteni. Egyrészt, nem hinném hogy olyan kövér lennél. Másrészt, szépen kiikszelted azokat a dolgokat, amit nem tudsz / nem vagy hajlandó megtenni. A formálódáshoz pedig két dolog kell: jó kaja és jó edzés. Leírhatnád, miket szoktál enni. Azon már el lehet indulni. Még növésben, fejlődésben vagy ezért nem javasolnék nagy koplalást, inkább minőségi kiigazítást: chipsz, kóla, pizza elhagy, helyette sok csirke, rizs, fehérjeturmix. Otthoni edzés: fekvőtámasz, felülés, lábemelés, guggolás, hasprés, húzódzkodás. Nézz körül youtube-on!

2012. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hajlandó megvagyok tenni,de a szüleim nem engedik,hogy magamnak külön kaját főzzek.Futni még elmegyek csak ilyen időben elég necces.Hát nem szoktam ilyesmiket enni.Ma reggelire egy puffasztott rizses kenyeret ettem natur joghurtal tízóraira egy fél almát ebédre rizst meg grillezett csirkét uzsonnára egy mandarint vacsorára pedig egy szelet csirke sonkát egy rozskenyérrel.Fehérje turmix hogyan készíthető?Ja és hány felülést,fekvőtámaszt,felugrást..stb. csináljak egy nap??

Nagyon köszi..

2012. jan. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!