Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérvagyok. Hogyan tudnék...

Flórii. kérdése:

Kövérvagyok. Hogyan tudnék látványosan fogyni?

Figyelt kérdés
13 éves,170 cm,és 75 kg vagyok.. nagyonkövérvagyok és szeretnék nyárra egy olyan 10-15 kilót leadni....tudnátok segíteni,hogyan tudnék gyorsan nyárra látványosan lefogyni??:)) előre is köszi mindenkinek:)))
2012. jan. 14. 16:04
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nekem is küld már át please. :D
2012. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Más dolog a kis meleg szobában a számítógép előtt képeket nézegetni, meg megint más élőben érezni a hús és a vér szagát. Boncolást is tudom javasolni, az is nagyon finom. A fejezős videót nem keresném elő, a látott kegyetlenségtől majdnem rosszul lettem, pedig edzett puruttyázónak tartottam magam. :)
2012. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Küldtem a vidit ;)
2012. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jah, és jó étvágyat és szép álmokat hozzá :D
2012. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ti betegek vagytok :D én anno büszke puruttyás vagány csaj voltam, még az extrémre is fellestem, ha olyanom volt... amíg a barátom ki nem találta, hogy az ilyen undorító dolgok nem az én szép női lelkemnek valók :D lol, de amúgy igaza van, mióta 9gagre váltottam (jó, azt is utálja), sokkal szebbeket álmodok :)
2012. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

á-á! az nem ér! aki nem bírja jóérzéssel nézni a puruttya extrémet az nem igazi puruttyázó. aki este emiatt rosszul alszik, aki nem a jó érzés miatt, kedvtelésből nézi az csak potyázó!


kösz én is a videjót, de most olyan akasztani való a netem, hogy nem tudom megnézni.. pedig biztos a csávó is sokat fogyott a beavatkozás alatt. és látványosan :(

2012. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hűű, emlékszem az első fejezéses vidire amit láttam,na az megrázott,de már sima ügy :)

Egy valami van amit nem bírok és soha nem is fogom.... ÁLLATOSAT NEEEEEEEEE!

2012. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ááh az ember is egy állat, ezt mégis bírod.

a láncfűrészes videóban egy a sza.r, hogy nem csak elvágják a másik fa.szi torkát, hanem ott nyiszálja. na az amatőr volt. de csak leszedte a fejét, és végül is nem tiltakozott a csóka..

2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Na igen. Inkább a láncfűrész,mint a nyiszálás. A fűrészes hamar meg volt és kész. Na de a másik,nem elég hogy végígnézte hogy a másikat kinyírják, még bénán is vágják a torkát.

Vajon min gondolkozhatott közbe?

2012. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nekem nem úgy tűnt, mint aki sokat gondolkodott. lehet élvezte ahogy kivérzik a másik, és arra gondolt. közben elnyiszálták a torkincáját.

amúgy az én késem szerintem sokkal élesebb, hatékonyabb lett volna (fa.sza kis (nagy) Columbia penge <3 )

2012. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!