Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 2x7 napos...

Mit gondoltok a 2x7 napos diétáról?

Figyelt kérdés
én hétfön fogom kezde és kétlem hogy 2 hét alatt 5-6 kilót faygnék és én elhatároztam már hogy olyan 1-1,5 hónapig fogom csinálni. már kidobtam minden cikrosat és liszteset és csak tojás és az elöirt ételek vannak itthon.
2012. jan. 14. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg olvasni, aztán tanulj meg írni, aztán tanulj meg gondolkodni és szöveget értelmezni. Olvass sokat a táplálkozásról. Rá fogsz jönni, hogy nincs csodadiéta, 90 napos diéta, káposztadiéta, mézesfahéjas diéta, 2x7 napos diéta, 500 kalóriás diéta.
2012. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én régen csináltam a 2*7 napos diétát még 6évvel ezelőtt.maga volt a pokol igaz lement vele 12kg 2 hét alatt de utána nem sokra vissza is jött.nem lehet ilyenekkel hosszú távon lefogyni.első az étrend második az edzés.nem lehet mozgás és diéta nélkül fogyni (erre már rájöttem az évek folyamán)és nem is egészséges de a diéta se mindegy hogy milyen.lehet nem fogsz 2 hét alatt csodákat művelni de az idő neked dolgozik.reggeli szénhidrát fehérje,ebéd szénhidrát fehérje,vacsora fehérje és heti 3-4 legalább 30-35perces aerob edzés.bicikli,futás,erősebb séta....
2012. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!