Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szabad ilyen diétát alkalmazno...

Szabad ilyen diétát alkalmaznom 13 évesen?

Figyelt kérdés

Reggeli: Zabpehely sovány tejjel vagy joghurtal

Tízórai: Puffasztott rizs pulykasonkával búzával idényzöldséggel

Ebéd : Borsóleves,csirke barna rizzsel zöldséggel.

Uzsonna : Sovány hús salátával

Vacsora : Sovány túró


Emellett persze futok és kondizok.


2012. jan. 15. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
ebben hol a diéta?
2012. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ahhoz képest amit eddig ettem ez az,persze mondhatjuk egészséges táplálkozásnak is,de nem válaszoltál a kérdésemre.
2012. jan. 15. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam hogy ha ilyen korban fogysz annak a többszörösét hízod vissza
2012. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fogtál egy rakat normális kaját, és leírtad. igen, eheted. nem tudjuk mennyit eszel, ez már érdekesebb lenne, de ezek normális ételek, természetes hogy eheted őket.
2012. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21:15 - ezt mondd egy afrikai 13 éves éhező szemébe. mondd neki, hogy ááh no para, nooo para, azt hallottam ha ennyi idősen fogysz, akkor a többszörösét fogod visszahízni. és akkor majd rád emeli a csontsovány arcát, kis remény fénye csillan a szemében, és kérdezi afrikai éhező gyerek nyelven hogy "akkor nem fogok éhen halni?"

és te mondd neki hogy "neeeem." MONNNDDD!

2012. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló táplálkozással szeretnék fogyni(3kg-t). Bár én az uzsonnát kihagyom, napi 1 órát mozgok.
2012. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számold át, hogy a szervezetednek miből mennyire van szüksége, és aszerint matekozd ki a mennyiségeket is ezekeből az ételekből. Ezek nagyon egészséges kaják, és a tömegnövelő étrendnek éppúgy az alapjai, ahogy a szálkásító (fogyasztó) étrendnek is, tehát ha megfelelő mennyiségben eszed őket, akkor csak egészségedre válhat.


Neked 13 évesen nem szabad durva szénhidrát megvonást sem csinálnod, mert a szervezeted éppen iszonyat tempójú fejlődésben van, ahhoz meg kell az energia.

2012. jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy diétás étrend normál kajákból. Szerintem mehet, bár attól függ, mik a paramétereid, vagyis magasságod és jelenlegi súlyod...
2012. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit eszel ezekből.
2012. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!