Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha több kalóriát fogok enni...

Ha több kalóriát fogok enni akkor most hízni fogok?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban feltenni a kérdést, de majd itt bővebben kifejtem.

Szóval eddig 600-700-800Kcalt ettem egy nap, most azért szeretnék 1000kcal-t!

Hozzászoktattam a szervezetemet ennyi kcalt-hoz? Ha most 200-al többet eszek azt nem fogja másképp fogadni??


2012. jan. 16. 11:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
A fekszel és semmit sem csinálsz, akkor is többet elhasználsz, mint 1000 kcal. tehát fogyni fogsz, csak értelemszerűen lassabban, mint amikor 600 kcal-t ettél.
2012. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!De már, elég rosszul "esik" ez a napi kevés kcal.

Már csak pár kg-ról lenne szó...talán 3-4.

2012. jan. 16. 11:48
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy hány kalóriát eszel majd, ha lement az a 3-4 kg.

Mert az igazi brutál hízás majd akkor jön, ha befejezted koplalást (az 1000 kcal is koplalás).

2012. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Úgy 1 hónapig ettem normálisan! 1 kg, jött vissza, de amikor megint elkezdtem diétázni az a plusz 1kg el is távozott a 2. napon. Szóval nem hiszem, hogy kell majd erőlködnöm, hogy ne jöjjenek vissza.

Most 169cm 54kg vagyok, olyan 51 a cél, de az nagyon nehéz! Mármint az utolsó 3 kg!

2012. jan. 16. 11:55
 5/14 anonim ***** válasza:

rosszulesik? csak nem?


igen, éhezés és a halál közelsége után még szép hogy a szervezeted felkészül a következő krízisre, és zsírt tartalékol ahogy csak tud.

egyetlen esélyed, hogy felszedsz magadra néhány kiló izmot, ami segít majd kalóriát égetni, közben normalizálódik az anyagcseréd, és utána leadod a zsírodat rendesen. 600-1000kcal bevitel mellett akkora izomvesztés keletkezik mindenképpen a testedben, hogy mire eléred az a cél testtömeged, sokkal rosszabb állapotban leszel mint ahogy indultál, bármekkora is voltál.

ha ezt esetleg már hetek óta csinálod, akkor meg egyenesen orvoshoz kéne menni, mert szakértői segítségre lehet szükséged.

2012. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Biztos jobban értesz hozzá mint én, kb. 4-5 hónapig csináltam. (megszakításokkal). 169 cm-hez voltam 64-65kg.

Nem vagyok zsíros. Sem itt sem ott. De lényeges lenne számomra az 51kg!

2012. jan. 16. 12:01
 7/14 anonim ***** válasza:
ha nem értenék jobban hozzá, nem próbálkoznék ilyen komplett megoldások javasolásával. egyébként minden le van írva az új kérdésedre vonatkozólag is. anyagcsere helyreállítása, emberi izomtömeg elérése, és utána a fölösleg leadása.
2012. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nyuszika! Nem te leszel az első és egyetlen kivétel, aki nem hízik vissza koplalásra. Egy szót mondok, jojó! Ha nem tudod, mi ez, akkor keress rá a neten vagy kérdezd meg a gyk-n.

1 hónap alatt 1 kg jött vissza? Javíts ki, ha rosszul számolok, de ez 12 hónap alatt 12 kg. Vagy a további életedet úgy képzelted, hogy 1 hónapig eszel, egy hónapig nem?

2012. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként menstruálsz még? 51 kilósan már nem fogsz.
2012. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Feltételezem ha 1 hónap alatt 1 kg-al mutat többet a mérleg, az nem feltétlen hárja utal:) Például a táplálékra vagy az elfogyasztott italra amit az nap ettél:) Szerintem 1kg plusz az véletlenül sem sok! Főleg ha 2. nap lement a diétámnál, tehát nem egy 1kg-os szírcsomóról volt szó!

Igen! Menstruálok is!

2012. jan. 16. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!