Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelne valakit a sikersztor...

Érdekelne valakit a sikersztorim? Egy kis ösztönzés mindenkinek.

Figyelt kérdés

17L

Hát kezdjük az elején..elég nehéz életem volt,de nem kezdek bele itt drámázásba,mindegy..elvesztettem anyukámat,egy autóbalesetben,rettentően kiborultam,zabálásba kezdtem.jöttek jöttek felfelé a kilók,ami miatt sokan piszkáltak,és megint az evéshez fordultam..ördögi kör volt.

8hónapja viszont aztmondtam elég!

ekkor kerek 100 kg voltam a 177 centimhez.

cukrot édesítőre váltottam,fehér kenyeret puffasztott rizsre,sok sok zöldség-gyümölcs,fehérje..és erre még agykontrollal is rásegítettem.felvettem hangfelvételre,hogy egyre végkonyabb vagyok,egyre csinosabb vagyok,egyre gyorsabban fogyok,közeledem a 65 kg felé! és amikor csak volt időm,meghallgattam.(nem poénkodok,halál komoly..van ismerősöm,aki csak így fogyott le,15 kg-t,6 hónap alatt,csak én gyorsabban akartam,meg több is volt a feleslegem.)

és naponta másfél órát mozogtam..reggel youtubeon található videókra,kb fél órát,este pedig saját dvdre (bíró ica test(sz)építés)

na hát az elején azthittem meghalok,potyogtak a könnyeim de nem hagytam abba..így napról napra könnyebben ment,a kilók pedig zuhantak le rólam.

ma reggel méreckedtem,és elértem a 65 kg-t!!!

readásul a sok mozgásnak köszönhetően a bőröm is megtartotta a feszességét:)

nagyon boldog vagyok,jól érzem magam a bőrömben,egyszerűen kimondhatatlanul jó hogy rámjönnek szép ruhák,megnéznek az utcán,és büszkén nézek tükörbe,hogy igen,megcsináltam.:))

és új szerelem is van már a láthatáron..sokkal több az életkedvem,az önbizalmam,teljesen kivirultam.

Ugyhogy kitartást kívánok mindenkinek,ne adjátok fel,megéri!


2012. jan. 17. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy leirtad, sokaknak segithet.


A "beprogramozás" tényleg segit, mert a motivációt erösiti, lényegében ezt önhipnózisnak nevezheted. De ez CSAK akkor müködik, ha mellette odafigyel az illetö az étrendre meg eleget sportol, csak a szöveg nem elég.


Gratulálok! De arra figyelj, hogy egyrészt tovább ne fogyj, másrészt ne ess vissza a rossz szokásokba.

2012. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a sikeredhez! Ezt az autogén tréning/önhipnózis/agykontroll módszert finoman én is próbálom itt terjeszteni. Ugyanis, ezt hívják annak, hogy "fejben dől el". Ha fejben már eldöntötted, és minden nap programozod, akkor a tudatalattid automatikusan a megváltozott önképedhez fog igazodni, eleve kevesebb ételt fogsz kívánni, nagyon önuralommal állsz az étkezésekhez, jobban belátod a "tiltások" betartásának fontosságát, sokkal több energiád lesz edzeni, mivel egy világos KÉP lebeg a szemed előtt! A legtöbb ember azért bukik el, mert igazából nem is akarja, vagy fogalma sincs, mit akar, így meg persze az agyuk nem is hiszi el, hogy képesek rá! Pedig az ember csak arra nem képes, amit nem tud elképzelni.
2012. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. DE ne felejtsd el, hogy ez még nem minden. Ez volt a könnyebbik rész. Meg is kell tudni tartani az eredményt. Figyelj oda nagyon továbbra is.
2012. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! :D Nagyon ügyes vagy! Nekem is ennyit kell leadni, de már dolgozom rajta! :) A 10 %-a már sikerült, megy a többi is utánna!!!
2012. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Ügyes csaj vagy hogy mindezt a suli mellett be tudtad illeszteni a napirendedbe!!:) 26L
2012. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a fogyáshoz!!!!!!!!!

De,bármilyen hihetetlen most jön a nehezebbik része,ezt megtartani :/

Nagy fogyás után,sokan esnek depresszióba hogy nem csökken tovább a súlyuk,ezért evésbe fordítják a bánatot.

2012. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2012. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.Mennyi idő alatt fogytál ennyit?
2012. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok,helyes.Lányok követendő példa.

Mondok én is egyet:

15 évesen 49kg-os kis p_cs voltam nyikhaj semmi.

16 évesen elkezdtem edzeni,akkor még kajára nem igazán figyeltem felmentem 17.évesen 72kg-ra persze nem voltam formás.most 25.évesen vagyok 92kg izmos testű pasi,többször volt szálkásításom,augusztusban voltam 93,5kg októberre 86-ra mentem le,most megint kb 91-92kg vagyok,és erős izmos kitartó férfi lett belőlem.

Én nem csak az edzésben de a magánéletemben is úgymond sikeres lettem,bár még nekem ez kevés,nem nagyképűségből,csak megihletett a kérdező,hogy mindent lehet és akarni kell.

Még egyszer gratulálok neked


24f

2012. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!