Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elszánt vagyok! Kérlek...

Nagyon elszánt vagyok! Kérlek írjon valaki nekem ilyen diétát és edzéstervet! (? )

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy izmos, kidolgozott, szép testet szeretnék, erős kar, feszes, kemény popsi, kockás has. Olyan szeretnék lenni, mint ez a lány a képen: [link] Lehetőségem nincs konditerembe járni, de futni ki tudok menni, és minden nap itthoni kemény tornát tudnék végezni, mellette diétával. Már van valamennyi alapozásom a sportban, évekig kosaraztam, de aztán abbahagytam és most nagyon szeretném "kifejleszteni" az izmaimat. Kérek szépen ebben segítséget, hogy mit, hogy, mennyit eddzek és hogy miket egyek. A kaja reggeli, tízórai, uzsonna, vacsora én ha nasizni szeretnék, akkor valami, mert menzás vagyok, és lehetőleg ne legyen ilyen hiperdrága . :/ Elég elszánt vagyok, de egy kis segítség kéne, egy kis löket. :) Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. jan. 18. 20:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Adatok: 16/L 170cm 64kg Mell: 93cm Derék: 76cm Csípő: 99cm
2012. jan. 18. 20:34
 2/8 anonim ***** válasza:
lifetilt.blog.hu
2012. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én nem nagyon szeretem a blogokat. :/ Esetleg más tanács, vagy Aczél tudál valami ilyen edzést és diétát kialakítani nekem? De bárki más is nyugodtan :)
2012. jan. 18. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha lusta vagy olvasni, akkor ennyit a nagy elszántságról.
2012. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta olvasni, de én nem bírok blog alapján fogyókúrázni, ki nem állhatom a blogokat, régebben sokat olvastam, de megutáltam!! Kérek szépen egy normális választ is, köszönöm!
2012. jan. 18. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
a tilten alakra vannak diéták és edzéstervek, rengetegen fogytak, alakformáltak már vele. az egyik legnagyobb magyar életmód blog.
2012. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha meg személyreszabott edzéstervet akarsz, kérd szakértő segítségét, és dobj ki az ablakon 5-1oooo forintot.
2012. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát annyi pénzem nincs, megpróbálok eligazodni valahogy a blogon, de várom a további válaszokat. :) Köszönöm az eddigieknek is!
2012. jan. 19. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!