Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hozzáértők, egy jó kis edzéste...

Hozzáértők, egy jó kis edzéstervet kreáljunk már nekem! (? )

Figyelt kérdés

Paraméterek: 165 cm, 60 kg kezdősúly (ez bő 1 hét elteltével most 58 kg). A cél további 4-6 kg ledobása, alakformálás. Magyarul: ne legyen rajtam több felesleges zsír.


Diétám az van, azzal nincs gond, viszont nem tudom, hogyan, mennyit mozogjak, a különböző mozgásformákat hogy kombináljam.


Konditerembe nem tudok menni, választanom kellett, hogy az igazán szerény ösztöndíjamat minőségi kajára vagy kondibérletre költöm - előbbi nyert.


Futni szeretnék, illetve ha szerintetek szükséges, akkor itthon tornázni. Ehhez minden segítség jól jönne, mennyit mozogjak egy nap? Minden nap fussak? Mennyit? Egyéb mozgás mi legyen, mennyi? Pihenőnapok? MINDEN érdekel! :D


Azt elmúlt 10 napban a diéta mellett 3 nap kivételével minden nap mozogtam, de csak 20-30 percet DVD-re (Jillian Michaels). Nekem elég uncsi a dvd-s torna, sokszor már hamarabb abbahagyom, mint hogy igazán elfáradnék benne. Ezért gondoltam a futásra, az jobban "leköt".


2012. jan. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ha téged leköt a futás..

szerintem ha otthon edzel akkor próbálj ki Zuzane videókat, de nem is a videót (youtube) hanem ugye a gyakorlatokat. ő mindent csinál kivéve hátizom erősítést (ezért ezt pótold magad).

lehet ajánlani fog itt más válaszoló más táncos edzéseket, ezt-azt, próbáld ki mi tetszik.

lehet minden nap is edzeni, az elég biztos siker, de lehet csak 2 naponta is, majd az életritmusod hozza hogyan lesz. a 20-30 percet én durván megkétszerezném. lehet benne pihegni is, de azért legyen egy elégetett kalória mennyiség is.

2012. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leköt a futás, tornából nem bírok 40 perceket (vagy többet), nagyon unom.


Szóval ha futok. Minden másnap amennyit bírok az úgy jó (törekedve egyre többre)? Vagy menjek minden nap? Vagy váltogassam az általad ajánlott hölgy gyakorlataival (mert azt kizárt, hogy minden nap csináljam)?


Segítsetek mááár! :)

2012. jan. 11. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

igen.

mármint igen, váltogasd, és nem kell minden nap, és törekedj hogy minél hosszabban fuss.

2012. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszike :D
2012. jan. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!