Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék kb.6-8 kgot?

Hogyan fogyhatnék kb.6-8 kgot?

Figyelt kérdés

164 cm magas vagyok, régen 56-57 kg voltam, azonban kicsit elengedtem magam és most olyan 62-63 kg körül lehetek, de szeretnék ismét 57 kg lenni. általában napi 3x eszem, este 6 után semmit. cukros üdítőket nem nagyon iszom, inkább szénsavas ásványvizet. sportolni nem nagyon van lehetőségem, maximum futni van lehetőségem. hetente hány napot és naponta hány percet kellene futnom, hogy látható eredmény legyen? vagy mit sportoljak, amitől érek el eredményt.


20/L


2012. jan. 21. 16:28
 1/1 CsontosLizzy ***** válasza:
100%

Szia!


Naponta többször egyél kis adagokat, legalább 5ször, hogy az anyagcseréd folyamatos működésben tartsd.

Ez az este 6 után nem evés butaság. Hiszen ha 6 után nem eszel és reggel 8kor reggelizel az azt jelenti, h több mint fél napig semmit nem ettél, azaz a szervezeted bepánikol és elkezd raktározni. Azt szokták mondani, hogy lefekvés előtt 3 órával kell utoljára enni, hogy alvás közben a szervezeted ne az emésztéssel, hanem a regenerálódással legyen elfoglalva. Én pl. általában hajnal 2kor fekszem le, és 11kor még eszem, persze fontos, h ne zsíros és szénhidrátban gazdag kaját és ne sokat hanem fehérjedús ételt fogyassz. Szóval én ált. bekapok egy-két szelet pulykamell sonkát egy szelet puffasztott rizses hamlettel. Az, h ásványvizet iszol jó dolog, de ha teheted inkább fogyassz mentes vizet, és ha nem undorodsz tőle, reggel tégy a egy pohár vízbe egy kis alma ecetet, ez segít az emésztésben és gyorsítja az anyagcserét. Ha naponta csak fél órát sétálsz vagy kocogsz, már sokat tettél az egészségedért. Nem szeretem amikor az emberek azt mondják, nincs idejük mozogni, ugyan, nem igaz, h fél órájuk nincs a 24 órából, amit az egészségükre fordítanának.


Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!