Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mondanál erre a lányra?...

Mit mondanál erre a lányra? Kövér, duci, pont jó, vékony? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


173 cm


2012. jan. 21. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
45%
farokra érett :)
2012. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
magamutogató ribanc.............
2012. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
86%
Unalmasak vagytok. Te is tudod,h nem vagy kövér. Sztem inkább belinkeltek magadról képet,h dícsérjünk titeket és nőjön az önbizalmatok. Unalmas.
2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezőnek: "Kövér, duci.."..?!?

A francnak teszik fel magukat az ilyen hülye p.csák?!? Vakok?? Torzít a tükrük??


"Mit mondanék erre a lányra?"- hogy egy vak hülye buta ribanc.

2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 kakamatyi válasza:
tolnám:)
2012. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
vastag combok, az alakhoz kepest rovid labak, es kicsi mellek..semmi erdekes, atlagos testalkat..
2012. jan. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem duci vagyok.Vastagok a combjaim. Szerintem pedig nem kéne ribancozni,amíg nem ismersz. ;)
2012. jan. 22. 15:18
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy embert a tettei alapján ismerünk meg és az hogy ilyen majdnem gebén felrakod ide magad, az igenis arra vall, hogy ribi vagy/leszel..., az meg hogy kiírod a kérdésedbe, hogy kövér, vagy duci vagy-e, komoly fogalomzavarra, vagy egyszerű butaságra, vagy vakságra vall!xD Sorry.
2012. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Most mit vársz tőlünk? Leírtuk, h nem vagy szerintünk kövér, mert úgy látszik, rossz a szemed, vagy torzít otthon a tükröd. Erre leírod, hogy szted az vagy, és vastagok a lábaid. Oké, akkor kövér vagy, ne egyél egy hétig, sürgősen fogyjál le :D.De sztem csak azért írtad ki a kérdést, h megdicsérjünk, milyen jól nézel ki. Hát bejött. És cseppet sem gáz,h ki tudja, hány évesen melltartós pózolós képet raksz ide fel nekünk. puszi.
2012. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha szerinted duci vagy, akkor szerintem is duci vagy.


Ha szerinted vékony lennél, akkor én is azt mondanám.


Nem fogom itt az egódat növelni, úgyis tudod te jól, h jön majd a sok komment, h abszolút perfekt vagy.

2012. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!